Dětské oční Bílý dům Brno

49
19.9.11 14:01

dětské oční Bílý dům Brno

Holky něchodíte některá s dítětem na oční do Bílého domu v Brně? Potřebovala bych se tam s malým objednat, ale je tam tolik lékařů a nevím ke komu. Kdo umí dobře jednat s dětmi, díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18644
19.9.11 15:06

paní dr. Kianičková :potlesk: chodím tam s klukama a spokojenostm trpělivá hodná, ale nepřeslazená :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
19.9.11 15:07

Myslím ze muzes být bez obav, vsichni jsou hrozne milí. I sestricky. Byli jsme tedy zatím jen u doktorek, s zádným chlapem nemám zkusenosti, ale tohle je první nemocnice, kam jsme chodili rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24870
19.9.11 15:10

Já tam chodím stále :mrgreen: a od mala jsem u pí. doktorky Řehůřkové, ale ona tam bývá prý už jen v pondělí. Jinak jsou tam opravdu hodní a milí, i když tam chodím ještě teď :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
19.9.11 15:11

Přeslazené lidi nemám ráda, jediná dr. Kianičková má nějakou recenzi, ostatní ne, proto se raději ptám.
A jaké tam jsou čekačky při objednání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
19.9.11 15:14

A ještě potřebuju tam doporučení od pediatra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
19.9.11 16:03

ahojky, to je rozdělené dle věku dítěte. Když jsme měly 2 měsíce, tak nás ošetřovala paní doktorka. Jméno už nevím a byla tam pořád. Nevím, jak jste staří? Doporučení jsme neměly, vzaly nás hned :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24870
19.9.11 17:26

Jsou tam prostě jen milí, ne přeslazení, aspoň co si tak pamatuji. A žádanku jsem taky jako děcko neměla, jenom si tam zavolám a objednám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
1.11.14 21:00

Oční dr. Gajová

Chtěla bych se zeptat, jestli máte některá osobní zkušenost s paní doktorkou Gajovou. Jestli léčí dobře, syn má tupozrakost a mám pocit, že se toho od ní moc nedozvíme. Teď nás na předpis nových brýlí objednala za dva týdny. Když už jsme byli vyšetřeni, tak mi to přijde zvláštní. Díky za každou zkušenost:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
1.11.14 21:11

@Jajka10 Ahoj, já u ní jen byla s 3 měsíčním na profouknutí kanálků a zdála se mi dobrá. Byla citlivá, pečlivá a rychlá. Se zákrokem i jednáním jsem byla spokojená. Byli jsme objednaní a vzala nás hned na čas. Ale byla to jednorázovka, takže neporadím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5146
1.11.14 21:32

@Jajka10 my jsme u ní byli taky na proplachování kanálků 3× a je hrozně příjemná a milá..Taky jsem byla spokojená. A sestřička byla taky super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
2.11.14 09:41

Ahoj, děkuji za ozvy, takže kanálky proplachuje dobře :) Tak snad i dobře očka léčí, třeba se mi ještě nějaká maminka ozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4779
2.11.14 09:54

My chodíme k dr. Černé a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
13.8.17 12:58

Zdravím všechny a prosím o zkušenost s propláchnutím očních kanálků u starších dětí.. čeká nás to teď se skoro dvouletym synem:(( sestřička říkala, že už ho neudrzime, tak bude řešit postup na místě. Děkuji za každou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8471
11.12.17 16:23

Prosím o aktuální informace - je třeba mít na oční do Bílého domu žádanku od pediatra? Máme u syna podezření na zánět spojivek. Naše pediatra je sice skvělá, nicméně čekání je u ní v tomto období na dost dlouho, bojím se, aby tam syn ještě nechytl virózu a navíc jestli nás na to oční stejně pošle, tak budeme čekat dvakrát. Je možné jít rovnou na to oční bez doporučení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat