Dětské zimní oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 10.02.17 11:00

Mám dobrou zkušenost s ENVY, jen nevím, jestli bude v únoru ještě nějaký výběr.

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 10.02.17 11:01

@Kateřina0017 Zajdi do Intersportu nebo Sportisima, kolgyně si pochvaluje i Decathlon (tam jsem ale nikdy nebyla). A vyber to, co sedne jemu a tvojí peněžence. :nevim:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 10.02.17 11:04

A co se týče výbavy, tak to bych si nejspíš půjčila z půjčovny. Školy mívají z půjčoven občas vrazné slevy.

saadet
Extra třída :D 11859 příspěvků 4 inzeráty 10.02.17 11:17

@Kateřina0017 tak zalezi taky na financich :nevim: ja kupuju dceri Reimu, v CR tusim ma Skibi :think:

Titty
Echt Kelišová 8139 příspěvků 10.02.17 11:25

@Kateřina0017 nebo si to můžeš nechat ze Sportisima dovézt domů (víc kousků) a co nebude vyhovovat, tak vrátit na prodejně. Já si takhle teď od nich kupovala zimní boty. Poslali skoro každé boty zvlášť, 6 krabic v 5 zásilkách, protože každé byly z jiné prodejny v republice, v nejbližší prodejně už moji velikost ani neměli. Když je zásilka nad 2000, dopravu neplatíš, ani když to takto rozkouskují.
Jediná nevýhoda je, že to musíš předem zaplatit a teprve za nějakou dobu ti pošlou zpátky peníze za to vrácené zboží.

Titty
Echt Kelišová 8139 příspěvků 10.02.17 11:26

Dobrou zkušenost mám se značkou Snoxx.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 10.02.17 12:26
@Svistice píše:
@Kateřina0017 Zajdi do Intersportu nebo Sportisima, kolgyně si pochvaluje i Decathlon (tam jsem ale nikdy nebyla). A vyber to, co sedne jemu a tvojí peněžence. :nevim:

Taky chodíme do Decathlonu, jsme spokjený :palec:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 10.02.17 16:42

Lyže a spol. (přilbu, brýle, lyžáky) bych si půjčila v půjčovně. Na zbytek bych zkusila obejít velké prodejny sportu a doufala v to, že naleznu nějaké zbytky ve vhodné velikosti. Nechci to brát iluze, ale zimního oblečení už moc velký výběr není, takže spíš budeš ráda, když něco seženeš. Všude už najíždějí s jarní kolekcí. Jinak pro děti mám velmi dobrou zkušenost s AplinePro, super je i Snoxx nebo Envy. A nebo také lyžařské věci s Lidlu. Pro sebe mám třeba zimní kalhoty Hannah a jsou taky moc fajn.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >