Dětský doktor v Třebíči

18
20.3.08 13:36

Dětský doktor v Třebíči

Maminky můžete mi poradit? Stěhujeme se do Třebíče k Alfě a hledám dětského lékaře. Neznáte někdo někoho dobrého? Díky Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

509
20.3.08 20:09

Ahojky, já už sice v Třebíči nebydlím, ale vedle pošty na Hájku (přes most kolem polikliniky) je dr. Němcová, já jsem k ní chodila, a teď k ní chodí švagrová s 4měsíční neteří, a docela dobrý. Ještě nedaleko je dr. Březinová, ale ta nic moc. Tak snad něco, ale je to můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.3.08 11:47

Ahoj, já jsem k ní právě chodila jako malá taky (k dr. Němcové) a moc se mi k ní právě nechce. A taky by to bylo daleko od Alfy. Ale díky i tak. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
21.3.08 12:55

Ahoj,
já se zase musím bít za Dr. Březinovou - jsem s ní naprosto spokojená, je velice příjemná a ke všemu naprosto vstřícná, nezažila jsem ji ve špatné náladě nebo že by člověku nutila něco, co nechcete. Taky má super sestřičku a dá se jí v případě nutnosti volat i mimo ordinační hodiny na mobil. Slyšela jsem na ni vždycky jen chválu, proto jsem chtěla syna dostat k ní, i kdybych měla dojíždět z druhého konce města.
Jinak pokud se stěhujete na Alfu, určitě najdete dětského lékaře v areálu polikliniky Vltavínská, což budete mít hned po ruce. Bohužel nevím, kdo konkrétně tam pro děti ordinuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
21.3.08 22:15

Ahojky,

já jsem četla, že se stěhuješ k Atomu, a ty zatím k Alfě. Jinak dr. Březinová je fakt příjemná, ale mě vždycky přišla dost nerozhodná a sestra byla chytřejší jak doktorka (znám ji velmi dobře i soukromě). Ale je to asi 10 let, třeba je teď lepší. A Vltavínská je fakt pro tebe po ruce, jenom tam tedy fakt nikoho neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama