dětský gynekolog

2183
30.1.07 13:37

dětský gynekolog

Pomoc moje dvouletá holčička má zřejmě nějaký gynekologický problém. Zřejmě kvasinky, má trochu výtok. nemáte s tím někdo zkušenosti, popř neznáte nějakého dobrého dětského gynekology v Praze?
Díky moc za radu
Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3813
30.1.07 13:47

ahojda, Terka když byla malinká (cca 10 měsíců) taky měla výtok, šla jsem s ní k pediatričce a ta mi dala doporučení na dětskou gynekologii, bylo to někde na Praze 3, zkus se mrknout na ordinační dny svý gynekoložky, ta moje tam má vyhrazené dny pro dětskou gynekologii (jsem si všimla až teď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
30.1.07 15:03

Já chodím k MUDr. Havlínovi na Pankrác - je to i dětský gynekolog. Chodím k němu už asi od 12ti. je perfektní. Nejsem si jistá, jestli má ale ještě volno. Kdybys chtěla dám Ti na něj kontakt. Tak snad to brzy vyřešíte a bude to zase v pořádku.

""http://lilypie.com/pic/070106/uDqo.jpg":http://lilypie.com/…106/uDqo.jpghttp://b2.lilypie.com/7MQ8p1/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17207
30.1.07 15:31

To by snad měl být dívčí gynekolog než dětský, ne? Nebo snad k němu chodí i chlapečci - s čímpak asi? Proč se něčemu říká „dětský“ když je to jen pro holčičky???
Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
30.1.07 15:46

Jiři, u nás se často stávalo, že když neobeznámená slečna vešla ve středu odpoledne do čekárny gynekologie a nebyla objednaná, zjistila, že je čekárna plná mužů!!!! Můj gynekolog působil jedno odpoledne v týdnu jako venerolog, tj. mužský gynekolog.
Jedna z těch slečen co vpadla mezi hromadu mužů v čekárně jsem byla i já :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
30.1.07 20:16

Ahoj,taky chodím k Mudr Havlínovi na Pankrác , teď jsme dochodili s Adélkou, měli jsme 8 dní čípky a každý den jsme chodili na výplachy a zavádění.Pan doktor je i můj gynekolog, dětskou gyn má ráno mezi půl osmou a půl devátou. Ještě je tam paní doktorka (jméno si nevybavím), ta dělá děti taky.
Určitě si tam zavolej a objednej se, my jsme lítali po všech čertech, léčili kvasinky a opruzeniny a trápili se přes měsíc a po týdnu léčby na gyn máme klid.
Telefon na obj je:261 224 752-3 :wink:
držíme palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17207
31.1.07 08:45

Jééé SaliMali, to jsem netušila :o) Musí to být pro doktora hezké zpestření :o)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
31.1.07 08:58

Díky moc za tip, na Pankrác to máme i blízko. To se takovým prckům zavádí i čípky?
Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
31.1.07 09:39

SaliMali - venerologie je věda o pohlavních chorobách, ne? Že by je mívali jen chlapi? :-D Někde jsem četla že to, co je gynekolog pro ženské, je urolog pro chlapy :wink: Kdo se v tom má pak vyznat, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
31.1.07 12:26

Ahoj Ivous -bohužel, je to tak, taky jsme z toho měli hrůzu,ale Adélka byla poměrně statečná a nakonec i to zavádění čípků probíhalo docela dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.13 13:44

Obnovuji téma:
Hledám dětskou gynekoložku Praha 8,9 ( prosek, bohnice, letňay a okolí)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama