přestěhování do "velké" postele

28.1.07 20:51

přestěhování do "velké" postele

ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, když jste stěhovaly prcky do normální velké postele, dávaly jste jim deku a polštář dětské velikosti nebo už normální, jako pro dospělé ?? naší malé už budou dva roky, tak to chci zkusit. doteďka spí v pytli, ale do normální postele už chci pořídit deku.
díky moc
evelína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
28.1.07 20:53

Je to asi mesic, co Jenda spi ve velke posteli

Dali sme mu uz normal prikryvku i polstar a je spokojenej.........

Sice se odkopava, ale nema studene koncetiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
28.1.07 21:05

Kubík měl 17 m, když jsme vyměnili postýlku za postel. Hned jsme použili deku a polštář do velké postele (povlečení s Krtkem). Ten polštář byl ale nízký (měl málo peří). Problém nebyl. Snad jen to, že když se v noci probudil (no, vlastně probudí), tak hned jde za náma do ložnice. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
28.1.07 21:13

Adlu jsme do velke postele nastehovali ve dvaceti mesicich, dostala chranic matrace a malou praci perinku z IKEA kvuli curacim nehodam - velka perina se nam nevejde do pracky. Na zacatcich jsem ji prali snad kazdy tyden…

Pristi mesic se do velke postele postehuje Pepi a dostane tu malou perinku, Adla uz dostane velikou - curacich nehod rapidne ubylo, vlastne uz vymizely. A prijde mi zbytecne kupovat dalsi praci perinku.

V postylce mely obe perovou prosivanou deku, ale v male postylce mely obe plinky, takze curaci nehody nehrozily :D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
28.1.07 21:37

První syn vůbec nechtěl spát v postýlce, tak jsme ho měli u nás v posteli. Asi tak před měsícem jsme mu pořídili velkou postel a velkou dekou a polštářem. Musím ho více kontrolovat, protože se pořád odkopává, ale spí v ní v pohodě. Z jedné strany má na posteli zábranu a z druhé je postel přiražená k našim, takže nemůže s ní spadnout a když přeleze naše postele, v pohodě sleze.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
29.1.07 07:24

Michalku jsme dali do velké těsně před Vánoci, tj. asi 2roky a 3měsíce. Moc se tam těšila-viděla nás jak tu postel skládáme, pořád říkala, že tam bude spinkat-večer se tam nastěhovala, tak jsem jí bleskově povlíkla a bylo. Spala ještě v pokojíku, který zdaleka nebyl připravený, bylo to spíš skladiště-ale nechtěli jsme jí kazit to nadšení. Nejdřív měla malou peřinu, velkou měla dostat na Vánoce a v tu dobu taky původně mělo probíhat stěhování. Jenže byla pořád odkopaná, tak jsme hned šli koupit velkou. Obojí měla prací na 95st.-i malou jsem to brala kvůli tomu, že to nejspíš nepročůrá, ale může se stát, že ji pozvrací a co pak s peřinou, kt. nejde vyprat. My sami máme kvalitní, tak proč to nedopřát i dítěti.
Teď mají v Hypernově v akci pratelné podložky-chrániče matrace. Zatím jsem ji neprala-i když jsem čekala, že dneska se tom nevyhnu, malá je nějaká nachlazená–teď ještě spinká, ale zatím nevolala, že by byla nějaká nehoda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
29.1.07 12:34

Ahoj, my dali starsi dceru do velke postele ve dvou letech a je v ni moc spokojena. Ma velikou deku z Ikey a k tomu koupeny i mensi polstarek. To jestli se odkopava neresime, to bych v noci nic jineho nez ji prikryvala nedelala :D

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
29.1.07 12:44

Ahoj,
myslím, že velikou peřinou nic nezkazíš. Kup ji a uvidíš, maximálně ji na chvíli ještě odložíte :wink:

Olík spí rád stále v postýlce, jen jsme pořídili takovou poměrně velikou, co jde pak předělat na dětskou postel bez postranic.Svojí postýlku přenechal bráchovi. Koupili jsme mu právě asi před měsícem v IKEA velikou peřinu, která jde prát a je spokojenej, i když jí má dole v postýlce takovou namuchlanou, jak se mu tam nevejde :) Malou peřinku, co měl doteď bude mít za pár dní miminko.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.07 14:43

Ahoj.

U nás proběhlo přestěhování v létě - RAdim měl rok a 8 měsíců. Dostal polštářek - takový pidi placatý ze setu do kočárku a normální velkou peřinu (duté vlákno). Stejně se rozhodl, že bude jako v postýlce spát na peřině, takže je vlastně jedno, co má. Spí tedy v pyžamu a fleesovém overalu. Myslím, že kdyby mu byla zima, je dost velký na to, aby se sám vzbudil. Podstatný byl obal velké peřiny - nemusí mát licenční Večerníčky, ale nějaké pěkné dětské. Takže dostal ze stajné látky, jako má miminko Hanička v košíku - pejsky.
Jinak postel z masivu má přidělanou bočnici s výlezem (made in taťka).

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama