dětský kadeřník?

10410
9.11.05 09:21

dětský kadeřník?

Ahoj,
ráda bych nechala naší Anetce trochu přistřihnout vlásky, ale nevím kam se vypravit :? Můžete mi poradit nějakého příjemného a trpělivého :lol: dětského kadeřníka v Praze?
Díky
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2339
9.11.05 10:10

Ahoj Silvie,
jsme skoro sousedky, bydlím na Velké Ohradě :) Chodíme tady ke kadeřnici, nemá to extra zařízené pro děti, ale je v pohodě. Akorát jsem tam s Míšou začala chodit tak ve 2 letech, do té doby to byl boj jenom s ofinou. Ale možná jsem měla začít u kadeřnice dřív, od té doby neprotestuje, těší se, že se po:,–(í na vysokou židli, dostane zástěru, potom ji kadeřnice postříká vlásky jako kytičce a nakonec šimrátkem očistí :lol:
Co vím, tak Klier má snad speciální křeslo pro děti a určitě taky vyjdou všemožně vstříc. Akorát teda by se mi nechtělo dávat 250,–…
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
13.11.05 14:44

Ve Smecka - ve Fellini mi pred letem dceru hezky ostrihali. Maji specialni polstar na klasickou zidli a detskou zasterku. Platila jsem 130,– a navic jsme byly, teda vlastne ona stredem pozornosti :lol: coz dceru asi bavilo nejvic 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
13.11.05 14:45

oprava: Praha, ulice Ve Smeckach, kadernicke studio Fellini

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
13.11.05 20:20

Holky díky, ale už jsem to nevydržela a zašla k nám na Lužiny do kadeřnictví. Anetku jsem měla při stříhání na klíně a ona krásně držela, jen na padající vlásky říkala fuj :lol: Kadeřnice byla moc hodná a stálo nás to pouhých 30 Kč. 8)
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama