Dětský lékař Plzeň - pro neočkované dítě

3
12.11.19 23:00

dětský lékař Plzeň-pro neočkované dítě

Dobrý den,
sháním pediatra pro moje dvě děti (9 a 3 roky), nejsou očkované… dosavadní lékař s mým postojem neslouhlasí a proto hledám někoho jiného. Děkuji za typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.11.19 23:28

Takže nehledáš dobrého pediatra, ale pediatra, co ti odkejve, co potřebuješ.
V tom případě ti bude vyhovovat Koželuhová. Hloupá, arogantí, že existuje lékařské tajemství neví a ještě tě pumpne o prachy. :palec:
Osobně jsem slyšela, jak někomu vykládá podrobnosti o pacientovi, samozřejmě se jménem.

Anonym, je to taková nějaký napůl známá, nepotřebuju, aby mě poznala. Co si o ní myslím stejně ví.

• Nahlásit
  • Citovat
297
12.11.19 23:34

@ilhad Zavřít tě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2233
12.11.19 23:41

Někdo hledá lékaře pro nemocné a pozorné oko pro prevence

a jinej jen sekretářku co mu splní všechna přání, takového admina pro zdravé a pro případy kdy se nic neděje, ale hlavně služebníček a odkývat jakýkoliv nesmysl z internetu
a odebrat co si klient nadiktuje, hlavně služebníček a poslouchat

nu… :nevim:…to už si musí každej rozmyslet

naštěstí těch druhých je poměrně málo, zatím ještě pořád

ale v našem systému stále existovat mohou, což je poměrně děsivé zjištění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
12.11.19 23:41

To me zajima… Maji aspon tetanus nebo ani tohle ty neockovane deti nemaji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
12.11.19 23:50
@lolink píše:

Zrovna ten tetanus je asi nejmin zajimavy. Pokud se dite zrani, tak se da jeste doockovat. Jasne, byl ty ted medialne znamy problem, kdy i dalsi lecbu matka odmitla.
Zakladatelka je pekna nana. At si hleda. Nejlepe nejakeho sileneho homeopata…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2233
13.11.19 00:00

@Petra Star

nooo, „dá se doočkovat“

musí se podat hyperimunní globulin, což je nemalá zátěž a riziko komplikací řádově vyšší než jednoduché očkování, ale horší je že neočkované dítě může ten tetanus prostě dostat a je to humáč, pro dnešní lidi poměrně těžce představitelný, nemusí se doočkování stihnout, viz případ z Brna

tetanus je hrozný prevít a umírání na tetanus je těžko představitelná hrůza, tím že se plošně očkuje tak se u nás vyskytuje jen minimálně a lidé mají mylný pocit že „tetanus už není, někam odešel a již více nehrozí “

že "už není, jako Mattoni "

stačí sjet do Afriky, a vidět tam dítě umírat na tetanus za plného vědomí v bolestivých křečích pomalým udušením

je to něco tak hrozného… ani nemluvit
ale viděj to jen zdravotníci, je mi jasný že k běžné středoevropské populaci se toto nedostane
a doufám že to i vydrží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32486
13.11.19 05:59
@Petra Star píše:
Zrovna ten tetanus je asi nejmin zajimavy. Pokud se dite zrani, tak se da jeste doockovat. Jasne, byl ty ted medialne znamy problem, kdy i dalsi lecbu matka odmitla.

Neda se doockovat simte. Musis zavitat do neocko diskuze, kde se treba dozvis, ze doporucene postupy pro lecbu tetanu jsou urceny pro lidi, u kterych tetanus jeste poznany nebyl :D
Tam Te pouci, ze doockovat se ma homeopaticky, to prece neskodi a jedna homeopatka tvrdila, ze si homeem protilatky vytvorila (to kecala Sedlakova o zloutence, akorat zapomnela zminit, ze proti ni byla kdysi ockovana :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32486
13.11.19 06:00
@lolink píše:

Nemaj simte. Ani ty, co zijou fakt,,na hnoji”. Prece to staci vcas vycistit. A za ten pripad v Brne muzou stejne doktori.
Tot neocko uvazovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32486
13.11.19 06:02
@Borrealis píše:
@Petra Star

nooo, „dá se doočkovat“

musí se podat hyperimunní globulin, což je nemalá zátěž a riziko komplikací řádově vyšší než jednoduché očkování, ale horší je že neočkované dítě může ten tetanus prostě dostat a je to humáč, pro dnešní lidi poměrně těžce představitelný, nemusí se doočkování stihnout, viz případ z Brna

tetanus je hrozný prevít a umírání na tetanus je těžko představitelná hrůza, tím že se plošně očkuje tak se u nás vyskytuje jen minimálně a lidé mají mylný pocit že „tetanus už není, někam odešel a již více nehrozí “

že "už není, jako Mattoni "

stačí sjet do Afriky, a vidět tam dítě umírat na tetanus za plného vědomí v bolestivých křečích pomalým udušením

je to něco tak hrozného… ani nemluvit
ale viděj to jen zdravotníci, je mi jasný že k běžné středoevropské populaci se toto nedostane
a doufám že to i vydrží

Doporucuju prednasky Tomase Sebka. Ale na to by neocko nesly, nabouralo by jim to jejich vesmir

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
13.11.19 06:55

@Baba No, to máš pravdu. Já to myslela v krajním případě. Městké dítě to asi jen tak nedostane, ikdyž vím, že ty bakterie jsou v půdě a můžou být všude. Takže stačí se trochu víc zranit. Je asi těžké říct, co je horší.
Naštěstí to řešit nemusím. Dítě nechávam očkovat podle plánu a nemá s tím žádný problém (jen se už dost bojí doktorky, takže ječí, jen se na něj podívá - jsem ráda, že jsou hexavakcíny a nemusí ho píchat ještě častěji).
Hm, paní si tady založila diskuzi a my jí trochu změnily téma. Ale nějaká dobrá duše ji jistě napsala opověď do zpráv :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
13.11.19 07:07
@Petra Star píše:

U nas ve skolce treba potvrzeni o ockovani nikdo nechtel. Nikdo se me na to ani neptal. Je to vesnicka skolka pod uradem. Takze ono to proste muze lidem „utect“. Toho bych se bala nejvic. Je fakt, ze medialne znamy priklad me prekvapil. Porad se resi nejake spalnicky, ale tohle je fakt navrat ke korenum :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32486
13.11.19 07:10
@lolink píše:
U nas ve skolce treba potvrzeni o ockovani nikdo nechtel. Nikdo se me na to ani neptal. Je to vesnicka skolka pod uradem. Takze ono to proste muze lidem „utect“. Toho bych se bala nejvic. Je fakt, ze medialne znamy priklad me prekvapil. Porad se resi nejake spalnicky, ale tohle je fakt navrat ke korenum :mrgreen:.

Vsak spalnicky se budou intenzivne resit za par let. Umrtnost 1/1000, + par tezce poskozenych, v detsvi to chytne prakticky kazdy (pred ockem pres 90%)… co vic si prat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
13.11.19 07:16

Tak spalnicky nejsoi zas taková prochajda, rekla bych… Ale prosím, další vlákno o tetanu neeeee! Jinak se snažím svým již velmi těhotným mozkem rozpomenout na příjem malého do skolky a nejak si nejsem jista, ze jsem dodavala potvrzení o očkování, ale podle mě ne… :rolling_eyes: Ale syn ma vse co mit ma.
DOTAZ: ockovaly byste druhé na neco navic, napr. na pneumokoky, kdyz první chodi do skolky a může leccos přitáhnout?
A ad zakladatelka - nejsem si jista, ze je v Plzni nějaký pediatr veřejne známý ppstojem, který prosazujes. V opačném případě bys to spis vedela ty nez my. Hodně štěstí. Hlavně dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
13.11.19 07:19
@lebambule píše:
Tak spalnicky nejsoi zas taková prochajda, rekla bych… Ale prosím, další vlákno o tetanu neeeee! Jinak se snažím svým již velmi těhotným mozkem rozpomenout na příjem malého do skolky a nejak si nejsem jista, ze jsem dodavala potvrzení o očkování, ale podle mě ne… :rolling_eyes: Ale syn ma vse co mit ma.
DOTAZ: ockovaly byste druhé na neco navic, napr. na pneumokoky, kdyz první chodi do skolky a může leccos přitáhnout?
A ad zakladatelka - nejsem si jista, ze je v Plzni nějaký pediatr veřejne známý ppstojem, který prosazujes. V opačném případě bys to spis vedela ty nez my. Hodně štěstí. Hlavně dětem.

Ja ockuju nad ramec obe deti. Pneumokoky, meningokoky, zlouteku A

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama