Dětský neurolog Ostrava

Anonymni
19.10.07 11:52

Dětský neurolog Ostrava

Ahojky, nevíte někdo o dobrém dětském neurologovi v Ostravě? Chodíte někdo k Mudr. Kotnové? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9549
19.10.07 12:00

Ahoj, chodila jsem s malou k Mudr.Kotnové a byla jsem maximálně spokojená! Paní doktorka je sice velice rázná a má poměrně drsný způsob komunikace, ale když jí dáš najevo, že jsi její rovnocenný partner a nenecháš se zahnat do kouta při jejím prvním vybafnutí , dobře si s ní porozumíš… Ovšem - na druhou stranu, když jsem neurologa sháněla, dostala jsem od dvou kamarádek dost špatné reference a kdyby mě vzali někam jinam, nechodila bych tam. Bohužel (naštěstí) nás nikde jinde nechtěli :roll: a tak jsme skončily u ní. A můžu doporučit, pokud se nezalekneš svéráznějších osůbek :lol:
Mmch, po odborné stránce na ní naše pediatrička a rehabilitační sestra, ke které jsme chodily cvičit a kterým bezmezně věřím, pějí jen samou chválu 8)
Dobře vyber ahoj iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
19.10.07 12:38

AHoj já zase muzu vrele doporucit Mudr:Tomsickovou. Je to takova malinka moooc hodna starenka…ale ordinuje v Diagnostickem centru naproti Nove radnice, tak nevim, jestli to nebudes mit z ruky, ale my taky dojizdeli a max spokojenost a moje pediatricka na ni taky neda dopustit…tak at dobre vyberes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
19.10.07 14:19

Ahoj. Také chodím se synem (27 měs.) k dr. Kotnové. Chodíme tam už zhruba 2 roky a můj názor na ni se trochu změnil. Také jsem ji moc nemusela kvůli úplně stejným důvodům, které píše Ivunka. Teď po zhruba roce a půl už ji celkem beru. Byla jsem u ní i s prostředním synem (16 let) a to jsem ji právě trochu přehodnotila. Opravdu platí za velkou odbornici a u mého nejmladšího došla na genetickou vadu, kterou neviděl ani genetik :o . Chtěla jsem ji také vyměnit, ale na Ostravsku je celkem problém s děts. neurology a ne všude tě pro plný stav chtějí vzít. Takže jak psala Ivunka, nenechat se od ní zviklat a rozhodit. Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
19.10.07 18:08

Ahoj. Také chodíme k Mudr. Kotnové a jsem z jejího jednání trochu rozpačitá. Po první návštěvě u ní jsem byla dost špatná a příště jsem si radši vzala posilu-manžela, a trochu zmírnila své vyjadřování. Vyříkali jsme si, co mi vadí a dokonce se i omluvila. Poradila nám jednoduché a účinné cviky a malý brzy začal lézt po čtyřech, což mu předtím vůbec nešlo. Odborník asi je, škoda, že není trochu víc diplomat…Lékař podle mého názoru by měl léčit i dobrým slovem, to někdy zabírá víc, než cokoli jiného. Naštěstí k ní nemusíme chodit moc často. Když vše bude v pořádku, čeká nás u ní poslední kontrola. Tak nám držte palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.07 21:08

Holky, všem vám moc děkuji. Jestli by k tomu ještě někdo měl co říct - klidně pište dál. :D Marie

• Nahlásit
  • Citovat
253
23.10.07 14:34

Dětský neurolog Ostrava

Ahoj,
od narození chodíme na dětskou neurologii ve fakultní nemocnici v Porubě k MUDr. Staňkovi. Co se týče odbornosti nemůžu dost dobře soudit jak moc je nebo není dobrý, nerozumím tomu, ale většinou jsem na jeho osobu slyšela pozitivní hodnocení. Co se týče komunikace, jsem naprosto spokojená. K malému se chová moc hezky, nepříjemná a některá bolestivá vyšetření se snaží neprodlužovat. Vždycky jsem se mohla zeptat na cokoliv a i když se mi zdálo že je to blbý dotaz, byl ochotný mi všechno vysvětlit. Na druhou stranu bude na fakultce asi docela plno, protože i když jsem byla objednaná na určitou hodinu, většinu jsem stejně musela čekat. Nikdy jsem ale u něj neměla pocit, že mě chce odbýt a rychle se nás zbavit.
Tak ať vyberete ke své spokojenosti :)
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
27.5.08 01:53

prosba

milé maminky vím že tady jste probírali neurologa,ale nemáte někdo kontakt také na dobrého dětského psychologa????
Předem moooooc děkuji za kontakty.
Marcela s Tádou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.5.08 14:07

Ahoj Marcelo, já chodím se synem k dr. Jeleně Krásné, opravdu se tak jmenuje :) , ordinaci má v centru na Milíčově ulici. Byla mi doporučena, jako jedna z nejlepších. Byli jsme u ní 2× a nemůžu jí nic vytknout, akorát snad to, že má ordinaci ve 2. patře starého domu, kde není výtah. Takže jsem musela vynést nejdříve malého a pak kočár. Ale co se dá dělat. Takže to zkus u ní, je fakt příjemná a reference jsem na ni slyšela od 3 lidí, kteří se neznají. Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
27.5.08 21:10

děěěěěěěkuji Gábi

za tip,nebot jsem si vážně nevědala rady.
Jen bych ještě poprosila o číslo nebot ve stránkách ji to nějak nechce vyhledat.A taky o číselko toho domu,nevím totiž ani kde ta Milíčova ul. je tak to budu hledat na mapě.
Marcela a Táda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
15.1.10 09:06

Manulko,ahoj,jsem tu na eMiminku nová.Mohla bys mi,prosím tě poslat na mail telefon na Mudr.Tomšíčkovou? Nikde ho nemůžu sehnat.nebo mi napsat,kdy ordinuje.Děkuji Můj mail Luc.ka.puc.ka@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Huwerek
11.2.10 22:19

první návštěva

Dobrý den chtla se zeptat jak se mám na první návštěvu k paní doktorce kotnové připravit......když jsem si četla že je rázná.....děkuji za odpoved.zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
4267
7.12.11 09:38

Zdravím všechny,

tak sjem původně chtěla založit diskusi novou, ale pravidla to nedovolují, tak snad bude někdo reagovat na tento můj příspěvek a pokud možno co nejrychleji.

Včera jsem byla s mou malou (2,5 měsíce) na očkování, ale když ji dr viděla, jak moc brečí a jak je dráždivá, tak ji ani nenaočkovala a hned nás poslala na neurologii :(

tak vás prosím, neznáte někoho dobrého v ostravě, ale ne tak drsného jak tu píšete o dr Kotnové?

předem děkuji za rychlé odpovědi

Žaneta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2722
7.12.11 09:50

Ahoj Žaneto,

chodíme k dětské neuroložce dr. Frankové http://www.firmy.cz/…ostrava.html
a jsme spokojeni. ;)

Xenie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
7.12.11 10:25

Mudr. Tošíčková je vážně super, já k ní taky kdysi chodila, tel. 597349312 ;-), snad bude ještě platný :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama