Dětský olejíček na strie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
erdora
Kelišová 6083 příspěvků 20.05.15 00:40
Dětský olejíček na strie?

:mavam: Ahoj,

chtěla bych se zeptat zda máte stímto někdo zkušenost? Zda se Vám strie ztratily, či částečně zmizely?
Popř. jiný fígl na strie?

Děkuji :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Olejíčky

Reakce:
soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 20.05.15 01:00

Strie se bohuzel neztraci ani nemizi… jsou to jednoduse receno jizvy, praskla kuze… casem (ci mozna i nejakymi pripravky) zesvetlaji…

Lennia
Závislačka 3046 příspěvků 20.05.15 07:12

Na strie mi pomáhá jediná věc a to je gel Stratamark, ale ta cena je dooost vysoká. Na druhou stranu stačí fakt trošku, takže mi vydrží celkem dlouho. Kůži jakoby vyhladí, zacelí. Uvidím jak zafunguje po porodu…A musí se používat opravdu pravidelně.

veronika67
Závislačka 3098 příspěvků 20.05.15 08:26

Strie bohužel nezmizí, můžou se jen trošku víc stáhnout…já jsem těhu ted a mažu se dětským olejíčkem a zatím vše v pohodě, tak uvidím jak dopadnu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >