Dětský regál na hračky

11.1.20 10:32

dětský regál na hračky

Dobrý den,
chtěla bych Váš názor na regál/organizér na hračky (viz fotka). Jde mi o to, kdo ho máte a je jedno s jakými obrázky a od jakého výrobce, je to k něčemu? Podle rozměrů je dost malinký. Využije se to? Pro jak velké děti to máte a jak dlouho to děti využívaly? A drží boxy rovně na těch tyčkách? Naživo jsem žádný z těch regálů neviděla, tak nemám představu.
Děkuji za odpovědi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1979
11.1.20 10:53

Taky jsem ho chtěla pořídit, ale je to děsně malý, tak jsem se na to vyprdla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1714
11.1.20 10:54

Meli jsme, kdyz byl prvni syn malinky, bylo to fajn, ale pozdeji jsme objevili system Trofast z Ikea, a na hracky je nejlepsi, vyberes si variantu, kteta se ti nejvic hodi. Hracky jsou hned uklizene, a pritom jsou prehledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2127
11.1.20 11:20

Tento neznám, ale taky doporučuju ten z Ikey,,,je to super, a boxy jsou barevné, takže i barvičky budou. Navíc si ho dcera polepila samolepkama, takže divočina to byla podobná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2830
11.1.20 11:57

My jedem raky v tom z Ikea, bravhovy deti taky, koupili jsme barevna suplata a fakt super, deckanto tahaji a je prostorny a neznicitelny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 12:49

O Trofastu jsem taky uvažovala, ale přijde mi moc mohutný a nevím, jestli by se tam bez skrčení vlezly čtvrtky. Já ten regál chci na výrvarné věci k dětskému stolečku. Děti mají v obyváku své dva malé stolečky a na nich pastelky, fixe, barvy, barevné papíry, čtvrtky, omalovánky…atd. - je v tom nepořádek, všude se to válí, do kufříku se jim to nevleze a není v tom přehled, když něco tvoříme, pořád se něco hledá. Tak jsem si představovala, nějaký malý regálek s úložnými boxy, ve kterých by to bylo pěkně po ruce a roztříděné :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1095
11.1.20 15:38

Mame podobny z Lidlu. Je to dost prtave, mame to jako regal pri hrani na obchod.
Hernu jsme vybavili Trofastem z Ikey, celkem asi 20 boxu, super! Na vytvarne potreby kontejner Alex z Ikey, casem jsme k nemu dokoupili desku a nohu a mame z toho psaci stul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5872
11.1.20 18:21

Já mám růžový z Lidlu, budu se ho zbavovat, protože dcerka už vyrostla a už ho nevyužijeme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 07:47

@Caitlyn A do kolika let ten regál dcera využila? Já mám děti 2 a 4 roky, tak jestli už na to nejsou velké :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5872
12.1.20 13:05
@SnoopyRocky píše:
@Caitlyn A do kolika let ten regál dcera využila? Já mám děti 2 a 4 roky, tak jestli už na to nejsou velké :-).

Teď jí je 6 let a máme v plánu změnit vybavení pokojíčku, protože v září půjde do školy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama