Dětský zubař v Ostravě

656
16.11.04 09:10

Dětský zubař v Ostravě!

Prosím prosím, nemáte někdo kontakt na nějakého kvalitního, dobrého a hodného zubaře, který se specializuje na děti???
Předem moc díky M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

850
16.11.04 12:07

Ahoj Moni,
tak tento problém řeším taky. Předběžně jsem se domluvila se svým zubařem, e nejsem si jista, zda je to dobré řešení. Je skvělý, ale pochybuju v jeho přístup k dětem.
Snad nám někdo poradí.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
16.11.04 14:31

Ahojky holky ,maminy, my jsme byli s naší Eli už na „prohlídce“ ,když ji bylo 21.měs. Vzala ji k sobě do ordinace moje zubařka ,je mladá sama má děti,tak asi ví jak na ně, i když jsem malou asi 3.týdny na to připravovala a vyplatilo se to. Doktorka ji chválila. Teď přemýšlím,kde jsou ti zubaři,kteří měli kdysi na starost i školky a teď už rodiče s dětmi chodí sami,kde asi ordinují.Nevím ,kde to zjistit? Mějte se krásně Anna. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
18.11.04 10:42

Ahoj Moni,

tak jsem se ptala mamky na toho mého zubaře a povídala, že je k dětem úplně úžasný. Miluje je a skvěle to s nima umí. Asi to testnu. Ale Kubíček má teprve 2 měsíce, takže je ještě moře času. Pokud by si chtěla na něj kontakt: MUDr. Dlouhý a ordinaci má na náměstí SNP v Zábřehu - když se poslavíš čelem ke vchodu na polikliniku tak po levé ruce.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
18.11.04 11:39

Holky díky za tipy… Ještě mám v záloze jednoho zubaře zítra… Tak uvidím jak pochodíme. Zatím pa M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
18.11.04 11:46

Ahoj,
taky chodím k MUDr. Dlouhému do ordinace, ale zatím mě vždycky ošetřovala Dr. asi nová a tuším, že si mě i k sobě napsala. V každém případě díky za tip.
V kolikati měs. jste šli s prckem k zubaři? Emily má 15.měs.
Ahojky Zuzka+Emísek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
18.11.04 11:55

Malá se mnou chodila od malička… Ale to jen seděla v kočárku a max. si hrála se zrcátkem. Kartu jí zubařka založila v září. To jí bylo 20 měsíců. Jak půjdeš na preventivku, tak ji vem s sebou, alespoň se rozkouká.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Markytka_Ostrava
26.1.12 14:55

Zdravím všechny a prosím o tipy na dobrého, hodného a trpělivého dětského zubaře v Ostravě.

Děkuju ;)

• Citovat
  • Upravit
11692
26.1.12 14:58

Ahoj já sice nemám děti,ale chodím k panu doktorovi Kavanovi.Chodí tam i maminky s dětmi.Doktor je trpělivý,vše vysvětlí.Já osobně jsem měla ze zubaře strach,ale co jsem si našla tohodle jsem nadmíru spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
14.11.12 18:05

@petruska10 Ahoj,také sháním nějakého fajn dětského zubaře-pokud by to bylo možné, mohla by jsi mi, prosím, poslat kontakt nebo aspoň adresu na tvého pana zubaře? Klidně i do SZ. Předem moc děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9393
24.4.16 09:01

Ahoj, potrebuji tip na zubare v Ostrave a okoli/Bilovec apod./, ktery se venuje detem…
nejsem si jista postupem nasi zubarky - 6letemu synovi vyvrtala kaz, zub nechala tak a mame mu pred kazdym jidlem davat do zubu vatu, pak umyt zuby a vykloktat hermankem… syn vatu odmita, zub ho boli a ja se bojim zanetu…zub ma zustat otevreny, pry se dnes uz detem zuby neplombuji a mame obcas prijit zub k ni vycistit:nevim: :nevim: nedokazu si predstavit, ze tak bude min.4 roky nez zub vypadne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
24.4.16 09:35

MUDr. Barbora Hrdinová DentalDetail s. r.o. Ostrava centrum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
24.4.16 09:39

@liky to se mi zdá teda dost divný postup, já jsem teď zrovna měla velký a hluboký kaz, zub jsem měla úplně mrtvý s hlavně ta bolest, než se s tím začalo něco dělat to bych malému dítěti nepřála :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama