Dezinfekční gel

29.3.20 11:47

Dezinfekční gel

Potřebovala bych od vás poradit. Koupila jsem si velké balení dezinfekčního gelu na ruce, ale potřebovala bych nějakou menší nádobku do kabelky (nebudu chodit s půl litrem dezinfekce v kabelce).. Nenapadá vás něco do čeho bych ho mohla přelít? Žádný starší obal od malého dezinfekčního gelu doma nemám. Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1228
29.3.20 11:51

Zkumavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
29.3.20 11:53

V drogerii prodávají cestovní malé lahvičky prázdné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2277
29.3.20 12:10

Cestovní lahvičku od cehokoliv… Miniplastova lahev na pití, nejlepe s dětským pitkem, mají myslím 0.25, dobrá voda kojenecká růžová například

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17652
29.3.20 12:14
@Pájinka312 píše:
Potřebovala bych od vás poradit. Koupila jsem si velké balení dezinfekčního gelu na ruce, ale potřebovala bych nějakou menší nádobku do kabelky (nebudu chodit s půl litrem dezinfekce v kabelce).. Nenapadá vás něco do čeho bych ho mohla přelít? Žádný starší obal od malého dezinfekčního gelu doma nemám. Díky za rady

Kup si ústní vodu ve spreji značky Alpa - mají v Rossmann drigerii, prázdnou použij na tu desinfekci, já to tak mám a je to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
29.3.20 12:39

Nebo obal od nejakeho vzorku, ja dostala treba u detske vzorek kosmetiky od hipp, takova mala lahvicka, na dezinfekci do kapsy uplne perfektni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3419
29.3.20 14:15

Já jsem si koupila takovej ten malej cestovní sprcháč, ten jsem dolila do nějaký lahvičky v koupelně a do týhle malý jsem nalila dezinfekci. Jinak jsem taky viděla ty malý cestovní lahvičky, v Albertu, ale za tři malý kousky v akci 80 Kč, tak to ať si nechají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama