Didaktický test odvolání

3
8.6.20 08:26

didaktický test odvolání

Dobrý den, utekl mi didaktický test o jeden bod. Hodně lidí mi říkal že když je to o jeden bod tak odvolání přijmou. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2086
8.6.20 08:33

@Terez11 spolužačka to měla stejně o 1 bod. Podala odvolání a nevyšlo to. Musela ho dělat znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
8.6.20 08:38

U nás ( r. 2015 ), taky to jednomu uteklo o bod a prd, musel znova v září.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3473
8.6.20 08:44

Vubec, to hodnocení tam neni pro srandu kralikum, uz tak je to stupidni a hodnocení hodne mirne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2549
8.6.20 08:51

Však to by musel mít někde aspoň nějakou naději, jakože by mu uznali,, chybu,,… Třeba velké písmeno, zapomenutá čárka, tiskaci..apod. Jestli ma test vyloženě blbě, tak mu ani odvolání nepomůže. Bohužel bude muset znovu. Ono to není že mu uznají jen protože mu to nevyšlo o bod :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4638
8.6.20 09:05

Takových je, co třeba o bod, dva, tři matika a nedali to ani napodruhé… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
8.6.20 09:14
@mackA159 píše:
Však to by musel mít někde aspoň nějakou naději, jakože by mu uznali,, chybu,,… Třeba velké písmeno, zapomenutá čárka, tiskaci..apod. Jestli ma test vyloženě blbě, tak mu ani odvolání nepomůže. Bohužel bude muset znovu. Ono to není že mu uznají jen protože mu to nevyšlo o bod :zed:

Přesně. O tom přece ta bodová hranice je. Ono to líp vypadá, když se napíše „uteklo.“ Znamená to ale, že se neprošlo. Kdyby to takto fungovalo, myslím, že tentokrát jsou zavaleni odvoláními. Mám doma maturanta a ty letošní DT bych tak úplně dělat nechtěla. :) Jsem ráda, že už maturovat nemusím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 09:15

To už jsou výsledky, kde jsi to našla?

• Nahlásit
  • Citovat
49144
8.6.20 09:29

Od kolegyne dcera neudelala jeden didaktak.
Pokorne to prijala. Sama navrhla, ze bude v lete chodit na doucovani, aby to v zari dala.
Vyridilku ona ma, takze ustni nebude problem a odbornou cast na maturitu ma hezky zpracovanou.
Tim lip pro slecnu, kdyz se o prazdninach bude venovat pouze jednomu predmetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama