Dieta dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.18 20:37
Dieta dcery

Dobrý den, moje dcera byla obézní, ale sama od sebe se pustila do diety zhubla 16 kilo za 6 měsíců a stále chce pokračovat. Já ji to neustále rozmlouvám protože mám o ní opravdu strach. Podle mě má dobrou postavu. Má takové menší bříško, ale ženy má být přece kus. Pořád mi říká že si na ni ostatní ukazují a smějou se ji že je tlustá ale její kamarádi mi říkají že se nic takového neděje. Mám o ní opravdu strach nevíte co s tím? Mám ji nechat? A nejedná se o anorexii občas si třeba zobne něčeho sladkého jí podle mě tak akorát.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 09.07.18 20:38

Jestli má co hubnout do normální váhy, tak se jí nedivím, že chce pokračovat

BloomingGorgeous
Závislačka 2808 příspěvků 09.07.18 20:38

A muzes napsat vysku a vahu? Mozna chce byt jen fit a manto pod kontrolou. Sportuje?

BloomingGorgeous
Závislačka 2808 příspěvků 09.07.18 20:39

Jestli byla obezni, tak 16kg nemusi byt zase tolik…

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19284 příspěvků 09.07.18 20:41

Záleží kolik jí je a kolik měří a váží.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.18 20:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, moje dcera byla obézní, ale sama od sebe se pustila do diety zhubla 16 kilo za 6 měsíců a stále chce pokračovat. Já ji to neustále rozmlouvám protože mám o ní opravdu strach. Podle mě má dobrou postavu. Má takové menší bříško, ale ženy má být přece kus. Pořád mi říká že si na ni ostatní ukazují a smějou se ji že je tlustá ale její kamarádi mi říkají že se nic takového neděje. Mám o ní opravdu strach nevíte co s tím? Mám ji nechat? A nejedná se o anorexii občas si třeba zobne něčeho sladkého jí podle mě tak akorát.

Váží 70kilo má 170 cm a 15 let

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 09.07.18 20:43

Kolik je dceři let?

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 09.07.18 20:44

Tak to at jeste klidne pokracuje… pokud ji - tim myslim primerene porce zdraveho jidla, tak bych ji misto znepokojeni pochvalila a nadale podporila :palec:

vjerunqa
Závislačka 3146 příspěvků 09.07.18 20:46

Z čeho máš strach? 70 kg je poměrně hodně.

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 09.07.18 20:46

Tak uz vidim, jak kamaradi 15-ti lete dcery rikaji jeji matce, „ano, my se ji opravdu smejeme“..
Vydrz a sleduj :kytka:

Hanka1
Extra třída :D 13561 příspěvků 09.07.18 20:47

Měla bys ji podporit a chvalit, chvalit a chvalit, pripadne se pridat ke zdravejsimu stravovani taky…sama pises, ze byla obezni..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.18 20:48
@eviku-miluna píše:
Kolik je dceři let?

15

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19284 příspěvků 09.07.18 20:48
@Anonymní píše:
Váží 70kilo má 170 cm a 15 let
Řekla bych, že ještě tak 10 kg tam rezervu má. Spíš bych jí podpořila ve sportu, pomáhala s jídleníčkem atd aby to nesklouzlo někam kam nechcete.

Hanka1
Extra třída :D 13561 příspěvků 09.07.18 20:51
@pikola píše: Řekla bych, že ještě tak 10 kg tam rezervu má. Spíš bych jí podpořila ve sportu, pomáhala s jídleníčkem atd aby to nesklouzlo někam kam nechcete.

Chtela jsem napsat neco podobneho, spis s ni zdrave jist, abys mela pod kontrolou jeji jidelnicek a povzbudit ke sportu - svizne prochazky, kolo, plavani…je dobra ze kdyz se vahou blizila k 90 kilo, ze dala 16 kg dolu, muze pokracovat, prostor k hubnuti jeste porad ma…

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19284 příspěvků 09.07.18 20:53

Jinak k tomu, že ženy má být kus, ona je ještě dítě, toho by zas tak kus být nemusel a určitě ne v oblasti břicha..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >