Reklama

Dieta dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.18 20:37
Dieta dcery

Dobrý den, moje dcera byla obézní, ale sama od sebe se pustila do diety zhubla 16 kilo za 6 měsíců a stále chce pokračovat. Já ji to neustále rozmlouvám protože mám o ní opravdu strach. Podle mě má dobrou postavu. Má takové menší bříško, ale ženy má být přece kus. Pořád mi říká že si na ni ostatní ukazují a smějou se ji že je tlustá ale její kamarádi mi říkají že se nic takového neděje. Mám o ní opravdu strach nevíte co s tím? Mám ji nechat? A nejedná se o anorexii občas si třeba zobne něčeho sladkého jí podle mě tak akorát.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 09.07.18 20:38

Jestli má co hubnout do normální váhy, tak se jí nedivím, že chce pokračovat

BloomingGorgeous
Závislačka 2731 příspěvků 09.07.18 20:38

A muzes napsat vysku a vahu? Mozna chce byt jen fit a manto pod kontrolou. Sportuje?

BloomingGorgeous
Závislačka 2731 příspěvků 09.07.18 20:39

Jestli byla obezni, tak 16kg nemusi byt zase tolik…

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 09.07.18 20:41

Záleží kolik jí je a kolik měří a váží.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.18 20:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, moje dcera byla obézní, ale sama od sebe se pustila do diety zhubla 16 kilo za 6 měsíců a stále chce pokračovat. Já ji to neustále rozmlouvám protože mám o ní opravdu strach. Podle mě má dobrou postavu. Má takové menší bříško, ale ženy má být přece kus. Pořád mi říká že si na ni ostatní ukazují a smějou se ji že je tlustá ale její kamarádi mi říkají že se nic takového neděje. Mám o ní opravdu strach nevíte co s tím? Mám ji nechat? A nejedná se o anorexii občas si třeba zobne něčeho sladkého jí podle mě tak akorát.

Váží 70kilo má 170 cm a 15 let

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 09.07.18 20:43

Kolik je dceři let?

Agrion
Závislačka 2761 příspěvků 09.07.18 20:44

Tak to at jeste klidne pokracuje… pokud ji - tim myslim primerene porce zdraveho jidla, tak bych ji misto znepokojeni pochvalila a nadale podporila :palec:

vjerunqa
Závislačka 2989 příspěvků 09.07.18 20:46

Z čeho máš strach? 70 kg je poměrně hodně.

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 09.07.18 20:46

Tak uz vidim, jak kamaradi 15-ti lete dcery rikaji jeji matce, „ano, my se ji opravdu smejeme“..
Vydrz a sleduj :kytka:

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 09.07.18 20:47

Měla bys ji podporit a chvalit, chvalit a chvalit, pripadne se pridat ke zdravejsimu stravovani taky…sama pises, ze byla obezni..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.18 20:48
@eviku-miluna píše:
Kolik je dceři let?

15

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 09.07.18 20:48
@Anonymní píše:
Váží 70kilo má 170 cm a 15 let
Řekla bych, že ještě tak 10 kg tam rezervu má. Spíš bych jí podpořila ve sportu, pomáhala s jídleníčkem atd aby to nesklouzlo někam kam nechcete.

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 09.07.18 20:51
@pikola píše: Řekla bych, že ještě tak 10 kg tam rezervu má. Spíš bych jí podpořila ve sportu, pomáhala s jídleníčkem atd aby to nesklouzlo někam kam nechcete.

Chtela jsem napsat neco podobneho, spis s ni zdrave jist, abys mela pod kontrolou jeji jidelnicek a povzbudit ke sportu - svizne prochazky, kolo, plavani…je dobra ze kdyz se vahou blizila k 90 kilo, ze dala 16 kg dolu, muze pokracovat, prostor k hubnuti jeste porad ma…

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 09.07.18 20:53

Jinak k tomu, že ženy má být kus, ona je ještě dítě, toho by zas tak kus být nemusel a určitě ne v oblasti břicha..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama