Diéta proti kvasinkám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elki
Povídálka 20 příspěvků 03.07.19 09:58
Dieta proti kvasinkám

Ahoj, týden držím protikvasinkovou dietu. Přemnožení se u mě projevuje zejména zažívacími problémy a akné. Vím, že krátká doba, a proto abych se motivovala, ráda bych věděla od těch, které ji držely, za jak dlouho jim potíže začaly ustupovat. Kdy už se konečně přestanu nafukovat i po loku vody :D díky moc! :)

Reakce:
sediza
Závislačka 2593 příspěvků 03.07.19 10:05

A to Vám řekl lékař na základě nějakých testů, že mate premnožené kvasink, a proto mate akné a plynatost?

Elki
Povídálka 20 příspěvků 03.07.19 10:07

@sediza je to relevantní pro odpověď na můj dotaz? :) já myslím, že ne

Uživatel je onlinePaoloska
Echt Kelišová 8412 příspěvků 03.07.19 10:40

@Elki Já držela tuto dietu opakovaně a vždy s úspěchem. Bohužel vždycky za čas sklouznu do běžného stravování. Lépe se cítím už za týden až 14 dní. Tak držím pěsti, ať se ti brzy uleví :hug:. Já řeším hlavně mykózy a zažívání.

Kukacka123
Závislačka 3756 příspěvků 03.07.19 11:01

Ja drzela kvuli male pri kojeni - kozni problemy, ne teda kvuli sobe, ale na ni se to zacalo projevovat uz neco malo po tydnu, ale spis po 14 dnech a hodne viditelne vysledky po cca mesici :palec: drzela jsem opravdu hodne poctive, to bych ani kvuli sobe asi nedala, nemam pevnou vuli :lol:

Příspěvek upraven 03.07.19 v 11:02

Elki
Povídálka 20 příspěvků 03.07.19 11:02

@Paoloska tak to ráda slyším, moc to prave teď nemůžu posoudit protože mám MS tak jsem nafoukla i z toho. Nastavila jsem si na to hlavu takze mi zatim noc nechybi krome vína :)

Elki
Povídálka 20 příspěvků 03.07.19 11:03

@Kukacka123 super moc děkuju, pomáhat mi vydržet :dance:

Kukacka123
Závislačka 3756 příspěvků 03.07.19 11:05
@Elki píše:
@Kukacka123 super moc děkuju, pomáhat mi vydržet :dance:

Neni za co, preju brzke vysledky :) jo a ta MS samozrejme muze delat neplechu, tak vydrzet! :kytka:

sediza
Závislačka 2593 příspěvků 03.07.19 11:31
@Elki píše:
@sediza je to relevantní pro odpověď na můj dotaz? :) já myslím, že ne

Samozřejmě, že je to relevantní. Protože chcete vědět, za jak dlouho Vám dieta pomůže. V případě, že jsou Vaše problémy jiného rázu, a zde se nabízí hormonální nerovnováha, potravinová alergie aj., tak Vám protikvasinková dieta nepomůže nikdy. Někdy se může stát, že pacient vyloučí potraviny, na který je skutečně alergický a myslí si, že mu zabrala protikvasinková dieta. Někdy dochází ke změně zdravotního stavu prostě jen z důvodu, že lidé změní jídelníček k lepšímu-stravují se zdravě. Studovala jsem výživu na vysoké škole 5 let a mám zkušenosti s tím, že je důležitá správně stanovená diagnóza.

Uživatel je onlinePaoloska
Echt Kelišová 8412 příspěvků 03.07.19 13:02
@Elki píše:
@Paoloska tak to ráda slyším, moc to prave teď nemůžu posoudit protože mám MS tak jsem nafoukla i z toho. Nastavila jsem si na to hlavu takze mi zatim noc nechybi krome vína :)

Tak super :palec: Ono tak ten měsíc je to o velké motivaci, jsou vidět první výsledky, takže v pohodě. Pak už je to o silné vůli vydržet a nevracet se k původní stravě. No, moc ti přeji zlepšení :kytka:

Váš příspěvek
Reklama