Diffusil a dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 01.03.18 19:44
diffusil a dítě

Zdravím. Chci se zeptat zda diffusil pro psy a kočky je bezpečný a nevadí např v prostoru? Nic jineho jsem doma nenašla tak jsem kočku nastrikala :nevim: A vyvetrala aby to nebylo citit. Ale co třeba dcera kdyz ji pohladi nebo me jako tehotne? Vim ze možná přeháním :lol: Na lahvicce jsem nic nenašla :nevim:
Samozřejmě prevenci na blechy jak se jich uspesne zbavit znám.. ;)

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22744 příspěvků 2 inzeráty 01.03.18 19:50

@novakova.t difusil ve spreji může být nebezpečný pro samotnou kočku :-O

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 01.03.18 19:56
@lleennttiillkkaa píše:
@novakova.t difusil ve spreji může být nebezpečný pro samotnou kočku :-O

Já jsem momentálně doma nic jineho nemela a nastrikala jsem ji tím poprvé tak si myslím ze hned katastrofální účinky jako jsou na netu mít nebude. Pracovala jsem ve skladu s potrebama pro zvířata a zrovna tento pripravek sel mezi nejvíce pouzivanyma. Jen jsem se ptala na viz otázku nahoře

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22744 příspěvků 2 inzeráty 01.03.18 20:04
@novakova.t píše:
Já jsem momentálně doma nic jineho nemela a nastrikala jsem ji tím poprvé tak si myslím ze hned katastrofální účinky jako jsou na netu mít nebude. Pracovala jsem ve skladu s potrebama pro zvířata a zrovna tento pripravek sel mezi nejvíce pouzivanyma. Jen jsem se ptala na viz otázku nahoře

Tak pokud si dcera ruku neolíže a ty v té místnosti nebudeš zavřená a vdechovat to, tak by se nic stát nemělo. U koček je problém, že se hodně a často olizují, proto je pro ně nebezpečný.

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 01.03.18 20:17
@lleennttiillkkaa píše:
Tak pokud si dcera ruku neolíže a ty v té místnosti nebudeš zavřená a vdechovat to, tak by se nic stát nemělo. U koček je problém, že se hodně a často olizují, proto je pro ně nebezpečný.

Dekuji moc za odpověď

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama