Diffusil a dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 01.03.18 19:44
diffusil a dítě

Zdravím. Chci se zeptat zda diffusil pro psy a kočky je bezpečný a nevadí např v prostoru? Nic jineho jsem doma nenašla tak jsem kočku nastrikala :nevim: A vyvetrala aby to nebylo citit. Ale co třeba dcera kdyz ji pohladi nebo me jako tehotne? Vim ze možná přeháním :lol: Na lahvicce jsem nic nenašla :nevim:
Samozřejmě prevenci na blechy jak se jich uspesne zbavit znám.. ;)

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22793 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 19:50

@novakova.t difusil ve spreji může být nebezpečný pro samotnou kočku :-O

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 01.03.18 19:56
@lleennttiillkkaa píše:
@novakova.t difusil ve spreji může být nebezpečný pro samotnou kočku :-O

Já jsem momentálně doma nic jineho nemela a nastrikala jsem ji tím poprvé tak si myslím ze hned katastrofální účinky jako jsou na netu mít nebude. Pracovala jsem ve skladu s potrebama pro zvířata a zrovna tento pripravek sel mezi nejvíce pouzivanyma. Jen jsem se ptala na viz otázku nahoře

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22793 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 20:04
@novakova.t píše:
Já jsem momentálně doma nic jineho nemela a nastrikala jsem ji tím poprvé tak si myslím ze hned katastrofální účinky jako jsou na netu mít nebude. Pracovala jsem ve skladu s potrebama pro zvířata a zrovna tento pripravek sel mezi nejvíce pouzivanyma. Jen jsem se ptala na viz otázku nahoře

Tak pokud si dcera ruku neolíže a ty v té místnosti nebudeš zavřená a vdechovat to, tak by se nic stát nemělo. U koček je problém, že se hodně a často olizují, proto je pro ně nebezpečný.

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 01.03.18 20:17
@lleennttiillkkaa píše:
Tak pokud si dcera ruku neolíže a ty v té místnosti nebudeš zavřená a vdechovat to, tak by se nic stát nemělo. U koček je problém, že se hodně a často olizují, proto je pro ně nebezpečný.

Dekuji moc za odpověď

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama