Reklama

Digitální test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 09:02
Digi. Test

Holky je možný že digitální mi ukáže negativní a papírky pozitivní po limitu? Dik

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 09.03.18 09:09
@Anonymní píše:
Holky je možný že digitální mi ukáže negativní a papírky pozitivní po limitu? Dik

Pokud jsou papírky pozitivní až po limitu, tak jsou taky negatviní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 09:19

@P4ja fakt :( kámoška mela po limitu a je ve 4m

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 09.03.18 09:30
@Anonymní píše:
@P4ja fakt :( kámoška mela po limitu a je ve 4m

Tak to neznamená, že ty to tak nutně musíš mít taky. U každého testu je příbalový leták, a tam je napsané do kolik minut se má odečítat. Takže, pokud jsi, tak by ti papírový měl ukázat pozitivitu v limitu třeba zítra nebo později. Ale nespoléhala bych, že test po limitu musí být pozitivní. Od toho to mají výrobci popsané.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 09:32

@P4ja ok mám smůlu no :,( :,( :,( :,( :,(

Peticek1987
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 09.03.18 09:41

Napíšu čerstvou zkušenost. Mě na maxu vyskocili krásní duchové v limitu a digi test ukazoval negativní. Az napodruhé teda vysel s pluskem 1-2. Takze u mne byla evidentně ještě hladina hcg na digi nízká.. I pres krásný duch na jiném testu. Ted jsem v 10 tydnu :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 09:47

@Peticek1987 dělala jsem si jiný test jinou značku a je tam zase mini duch. Ms má přijít zítra táže jsem asi do toho vlitla dyl teď někdy jedině :palec:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 09.03.18 09:47
@Anonymní píše:
@P4ja ok mám smůlu no :,( :,( :,( :,( :,(

Vůbec ne, zkus zítra nebo pozítří, oba testy se můžou vybarvit. :palec:

Peticek1987
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 09.03.18 09:51

Máš fotku toho testu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 10:04

Mám ale na foto to není vidět jsou fakt slaboucky vyfotit nejdou ještě zkusím po víkendu zítra má přijít ms

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >