Preejakulace, oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Juliusss
Nováček 3 příspěvky 06.03.18 23:04
Preejakulace, oplodnění

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je nějaká šance na otěhotnění, když mě přítel prstil a já mu před tím honila. K ejakulaci nedošlo. Tedy nevíme jestli ani preejakuloval a jestli se mu to mohlo dostat na prsty(Když už, tak nepatrné množství). Je mi 16 a už se mi o 5 dní opozdila menstruace, kdy ji mám jindy pravidelnou. Dělala jsem taky reparáty ve škole, takže jsem byla trochu i vynervovaná, taky jsem začala brát kapky proti kašli a momentálně mám křipku, která se projevila po dvou dnech ode dne kdy jsem měla dostat menstruaci. Poraďte jestli se bojím těhotenství zbytečně nebo ne :( za rady děkuji (test jít koupit nemůžu, protože jsem nemocná a mamka by si toho všimla)

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reklama

Reakce:

Laddmie
Závislačka 3340 příspěvků 14 inzerátů 06.03.18 23:10

Přítel ti nemůže test koupit a donest?

Juliusss
Nováček 3 příspěvky 06.03.18 23:14

Bohužel, nebydlí poblíž.

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 06.03.18 23:14

Tak nesexujte když se nechráníte :) ty nebereš antikoncepci?

Juliusss
Nováček 3 příspěvky 06.03.18 23:21

Zatím bohužel ne. :zed: Já vím, můžu si za to sama. :,(

Netopýr1
Kecalka 483 příspěvků 06.03.18 23:47

Tak za prvé si říkám, jestli jsem v sestnacti vůbec věděla, co je preejakulace, natož to uměla napsat. 8o
Za druhé, pochybuju, že z toho můžeš být těhotná. Ta šance je dle mě minimální.
Tak či tak bych si udělala test, mamka nechodí do práce, aby sis zajela do lékárny?
Nezhubla si teď třeba nějak hodně, že by se menstruace nedostavila?

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 07.03.18 02:21

Takmožný je všechno, ale pravděpodobnost těhotenství naprosto minimální, tobude spíš ten stres

beruska9
Extra třída :D 10400 příspěvků 07.03.18 04:20

Nejaka miziva sance mozna, je v tom hodne „kdyby“…ale spis to bude stresem.

Uživatel je onlinehani28
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 07.03.18 07:46
@Petruna21 píše:
Tak nesexujte když se nechráníte :) ty nebereš antikoncepci?

Tak k tomu co delali snad antikoncepci nepotrebuji… Je velmi nepravdepodobne, ze by byla tehotna. MS bude zpozdena spis stresem a chripkou.

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 07.03.18 08:20
@hani28 píše:
Tak k tomu co delali snad antikoncepci nepotrebuji… Je velmi nepravdepodobne, ze by byla tehotna. MS bude zpozdena spis stresem a chripkou.

To ano k tomu co dělali určitě ne :) ale počítám že spolu normálně spí tak antikoncepce aby tu pak nebyla vystresovaná zda není těhotná :)

Uživatel je onlinehani28
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 07.03.18 14:01
@Petruna21 píše:
To ano k tomu co dělali určitě ne :) ale počítám že spolu normálně spí tak antikoncepce aby tu pak nebyla vystresovaná zda není těhotná :)

Jj to urcite :) Vsak stresuje uz ted… I kdyz v 16 bych spis doporucila kondom nez HA.

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 07.03.18 14:02
@hani28 píše:
Jj to urcite :) Vsak stresuje uz ted… I kdyz v 16 bych spis doporucila kondom nez HA.

No hlavně nějákou ochranu :palec: aby sem nepsala za chvilku že je vážně těhotná :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama