Reklama

Poraďte holky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 05.03.18 08:08
Poraďte holky ????

Ahoj holky ???? jsem už docela nervózní, dnes mi mešká Ms 22 dní, v pondělí jsem byla u gynekologa který mi dal injekci a pořád nic v podbřišku mě pobolívá občas :think: má někdo také podobnou zkušenost a jak to dopadlo? Děkuji :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62952 příspěvků 3 inzeráty 05.03.18 08:29

@Anonym131012 Tak pokud máš negativní test, tak prostě čekej, po injekci to může trvat i 14 dní a kolegyně jednou potřebovala i 2. A jinak těžko říct, pokud se to stalo jednorázově, tak bych to asi dál neřešila, pokud se to bude opakovat, tak je na místě zjistit příčinu.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 05.03.18 08:30

@Anonym131012 Ahoj, loni se mi cyklus touto dobou totalne zblaznil a meskala jsem snad 60 dni, i po dvou agolutinkach, kdy mi par testu udelalo i par duchu…nakonec mi dr musela napsat prasky, ktere se berou jako antikoncepce (ale nejsou predepisuji se slecnam, kterym menzes jeste nenaskocil) na najeti cyklu. ty jsem brala tri mesice a nastesti me to zachranilo, po nich byla ms samotna dost slaba, tak dr podporila jeste gynprodylem a ejhle od listopadu cekame na naseho prvniho kuliska :)
Tim te ale nechci nijak strasit, delala ti mudra ultrazvuk? agolutinka by miminko pripadne podporila, tak se neni ceho bat.

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 05.03.18 08:41

@kalitka
No dělala jenže mi k tomu nic neřekla :zed: nevim asi tam nic neviděla :nevim: tt jsem nedělala asi něco + - 14 dní..

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 05.03.18 08:48

@Anonym131012 Tak ta injekce buď pomůže menstruaci nebo podpoří miminko. Máš pravidelné cykly? Nevysadila jsi teď HA? Dělala ti doktorka ultrazvuk? Moje bývalá to poznala teda i pohmatem.
Udělej si test, tam už by muselo být něco vidět. Doktorka vidí i jak je vysoká sliznice - tzn. zda se blíží menstruace nebo ještě ne, atd.

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 05.03.18 08:49

@Anonym131012 Ahojky, tak ten test zkus ještě jednou. Teď už by to ukázal. :mavam:

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 05.03.18 08:50

@Anonym131012 na utz ma byt neco videt od 1000 jednotek HCG, tak tezko rict…kazdopadne ted kdyz udelas test, tak by to melo byt prokazatelne. pokud neprijde ms do 14 dnu od injekce znovu bych sla na gyndu.

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 05.03.18 09:04

@Aries6
MS mám pravidelnou, HA jsem vysadila něco + - před pul rokem a Ms byla pravidelná neměla jsem problémy.. Když jsem tam byla tak mi delala ultrazvuk a neřekla nic jen že dostanu injekci když sem se zeptala čím to může být řekla že neví :zed: tak nevím tt zkusím jenže se mi do něj moc nechce byla jsem zklamaná protože se snažíme o miminko a nechci si zase dělat naději. :,(

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 05.03.18 09:07

@Anonym131012 chápu tě, ale myslím, že to bude spíš jenom hormonální porucha. Já na tohle moc nevěřím. Test už by ti to ukázal a ze svý zkušenosti vím, co ty injekce dělají s tělem…

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 05.03.18 09:11
@Anonym131012 píše:
@Aries6
MS mám pravidelnou, HA jsem vysadila něco + - před pul rokem a Ms byla pravidelná neměla jsem problémy.. Když jsem tam byla tak mi delala ultrazvuk a neřekla nic jen že dostanu injekci když sem se zeptala čím to může být řekla že neví :zed: tak nevím tt zkusím jenže se mi do něj moc nechce byla jsem zklamaná protože se snažíme o miminko a nechci si zase dělat naději. :,(

Tak min. tu sliznici by viděla. I když nevím, jestli není vidět jen tím vnitřním :think:, ale myslím si, že ne. Mě to doktorka vždycky říkala.
Udělej test. A kdy máš přijít na nějakou kontrolu? Nebo co máš vlastně dělat dál?
Mě ms občas skočila taky, většinou o 10 dní, tak jednou za 3/4 roku. Ale 22 je už dost.

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 05.03.18 09:22

@Aries6
No dala mi injekci a řekla že se do 10dni dostaví.. A asi tam budu volat když se nedostaví.. :zed:

Lenka_Hal
Závislačka 4843 příspěvků 05.03.18 10:21

Ja u prvniho tehotenstvi mela to same. Dr nic nevidela, tak dala injekci. Nevedela jsem, ze nemusi nic videt, predpokladala jsem, ze tehotna byt nemuzu. Takze tt jsem ani nekupovala, pak mi zacalo byt spatne…no a to uz mi pak doslo, a uz jsem byla 2mesice tehotna. :D

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 05.03.18 11:31

@Lenka_Hal :D tak to bych chtěla mít taky takové štěstí :zed: jinak ste neměla žádné příznaky? :think:

Lenka_Hal
Závislačka 4843 příspěvků 05.03.18 11:44

Na zacatku nic, jen MS neprisla, tak jsem sla k Dr. Jo, jeste si pamatuju, ze pak jsem se citila jako, ze na me neco leze a trosku poboliva bricho. To bricho jsem pricitala te injekci a opravdu si myslela, ze na me neco leze :mrgreen: Az prave nevolnosti me tak nejak privedly na myslenku, ze treba…pamatuju si, ze jsem treba sla do obchodu a zjistila, ze tu pastiku, co tam maji musim proste mit a hodne. Tak jsem ji hodne nakoupila, doma trochu uzobla a udelalo se mi blbe, tak zbytek jsem uz nesnedla :mrgreen:…ale to uz bylo k tem 2mesicum…

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 05.03.18 11:58

@Lenka_Hal
Tak to jo :) já zatím nic nepocituji bolela mě prsa a ty přešla po té injekci mě občas bolí břicho např. I teď no tak já nevim asi eště počkám :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >