Co si myslíte o mých testech?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simonapavelka
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 13:31
Co si myslíte o mých testech ?

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, co si myslíte o mých TT? Jsou normální, běžné? Přišlo mi, že málo sílí, ale holky na koníku říkají, že jsou v normě. Jinak jsem 5+1 podle poslední MS, 31DC a cca 17DPO. Mensturaci jsem měla mít v Úterý(27.8.).

Děkuji za vaše zkušenosti :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 02.03.18 13:34

8o testy jsou ok

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 02.03.18 13:35

No málo sílí, protože netestuješ z první ranní moči ale jak kdy. Vykašlala bych se na x testů ae dělala jeden vždycky po probuzení. Jinak určitě tam duch je, nicméně se to moc porovnat nedá. Pokud to máš z jiné doby.

Premek_Orac
Závislačka 4068 příspěvků 02.03.18 13:35

Tož to je jasný, ne? Gratulace!
A nepřeháněj to, stres škodí. Užívej, že se povedlo.

Rive
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 02.03.18 13:35
@Doe_Jane píše:
8o testy jsou ok

Jojo, testy jo :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 38228 příspěvků 02.03.18 13:36

@simonapavelka musíš testovat vždy ráno a stejný test. Jo sílí, lepší je krev a opakovat po 2 dnech tam hned uvidíš jestli hcg roste jak má ;)

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 02.03.18 13:36

@simonapavelka tak podle mě nemůžeš porovnávat sílu testovací čárky s nějakým jiným druhem testu. Podle mě ti sílí dobře. Vyhazuješ zbytečné peníze za tolik testů. Navíc nezjistíš prosperující těhu podle sílící čárky. Už bych asi netestovala a počkala až na kontrolu u dr. :) tak klid

Příspěvek upraven 02.03.18 v 13:38

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 02.03.18 13:36
@Rive píše:
Jojo, testy jo :lol:

asi tak… tohle je už na diagnózu

Tichošlápek
Echt Kelišová 8751 příspěvků 02.03.18 13:42

Uz netestuj. Těhotná jsi, test ti o prosperitě stejne řekne prd. Takže se objednej tak na 7tt k dr a uz bude i srdíčko

Anonymní  02.03.18 13:45

Já teda nechápu to testování. Zbytečně se stresujes a ten test teď už nic nevypovídá. Já měla ZT a test by pozitivní ještě i den před tím, než na to na gynekologii přišli (plánovala jsem si nechat ten test na památku protože první test jsem vyhodila)… U dalšího těhotenství čárka byla slabá, spíše duch a teď tu vedle mně funí roční holcicka ????

kopejka
Echt Kelišová 9701 příspěvků 02.03.18 13:47

Prosím tě neblbni, stačí obden a hned ráno po probuzení ;)

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 02.03.18 13:48

Ty kokos 8o 8o

Gratulace, tehotna jsi :kytka:. Nicmene bych se mimo gyndy objednala i na psychiatrii :mrgreen: :mrgreen:. Ne promin, asi jsi jen blazniva snazilka :andel:. Tak se hod do klidu a uzivej ;-).

Saffiraa
Závislačka 3639 příspěvků 2 inzeráty 02.03.18 13:49

Jasně pozitivní, ale proč tolik testů?! :mavam:

simonapavelka
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 13:50

Děkuju, těm co mi to mile a v klidu vysvětlily :-) a vy co musíte hned urážet, nechápu proč sem vůbec lezete a něco komentujete. Od toho tu nejsme :pocitac:

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 02.03.18 13:52

@simonapavelka Nikdo tě neuráží přece :lol: Napsaly ti jen, že tolik testů je zbytečných :lol: Užívej těhu a objednej se k doktorovi :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama