10 dní opožděná MS - testy negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.03.18 04:48
Opožděná MS - 10 dni

Ahoj, již 10 dní mám opožděnou menstruaci, testy jsem zkoušela a pokaždé negativní. Je pravda, že mám za sebou hodně stresující období, mohlo to třeba ovlivnit ten píchod MS, že třeba vůbec nepřijde? Díky za odpovedi

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 01.03.18 05:27

Určitě to možné je.. Ale zašla bych k doktorovi a ten ti třeba píchne vyvolávající injekci :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 01.03.18 06:31

Stres udela hodne, takze mozne to je…zkus zajit k dr, popripade pichne vyvolavacku, kdyby nedosla a nic neobjevil ;)

brumi
Kelišová 6161 příspěvků 01.03.18 07:00

Jo stres je svinstvo, může jak oddálit tak dříve vyvolat, nejlepší bude zajít k dr. ten udělá kontrolní sono kdyby jsi byla těhu a když ne max dá vyvolávačku :)

Afrikana
Kecalka 390 příspěvků 01.03.18 07:52

Pri stresu klidne zpozdeni 2 tydny. Ale na zadnou vyvolavacku jsem nikdy nesla, proste jsem pockala a menstruace se dostavila i sama :nevim:

Lizinka08
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 07:53

Ahoj, chtěla jsem se zeptat mám podobný problém. Menstruaci mám opožděnou 8 dní. Těhotenský testy mi vyšly negativní, ale 17.2. jsem měla nechránění sex s tím, že se do mě partner neudělal. Vím, že možnost těhotenství tu je. Kdy bych si tedy měla udělat další těhotenský test, na kterém to bude vidět, protože na doktora je ještě brzo teda pokud se nepletu. :?

brumi
Kelišová 6161 příspěvků 01.03.18 08:01

@Lizinka08 vždy po vynechání čekající ms, pokud jsi náhodou otěhotněla 17 je hodně brzy, takže vydrž ještě aspoň dva týdny.

Lizinka08
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 08:07

Děkuji moc. A ještě jestli se teda můžu zeptat, doktora s tím otravovat nemám teda. Pokud mám totiž jenom zpoždění řešila by to vyvolávačka, ale pokud je tu možnost těhotenství, tak mi ji asi nedá?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 01.03.18 08:34

@Lizinka08 tak pokud nemas nejaky problemy jako bolesti apod., tak bych asi jeste pockala…pokud netrvas na tom vedet, zda tehotna jsi (z krve by to poznal)…pokud by ti MS nedosla ani do pristiho tydne, asi bych dr zavolala…zas pokud to meska z duvodu nejakeho gyn. problemu (cysta,…), lepsi resit co nejdriv ;)

brumi
Kelišová 6161 příspěvků 01.03.18 12:49

@Lizinka08 pokud je možnost těhotenství tak ti jí určitě nedá :) i kdyby utz ještě nic neukázalo je možnost krevního testu…

Anonymní  01.03.18 14:57

Ahoj, mám taky opozdenou ms a na.teh testu jen slabé čárky, můžu se radovat nebo je ještě brzi přikládám foto, děkuji

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 01.03.18 16:29
@Anonymní píše:
Ahoj, mám taky opozdenou ms a na.teh testu jen slabé čárky, můžu se radovat nebo je ještě brzi přikládám foto, děkuji

To uz jsou pomerne pekne carky a vypada, ze sili :kytka: ja mela takove (ty posledni nejsilnejsi) den po vynechani MS a ob den silily - o hodne ;) tak drtim palce, at sili dal :hug:

Anonymní  02.04.18 14:21

I já mám dnes 22.den spoždění MS testy mi take vychazi negativne.Ve stredu jsem byla u DR. a ten na UZV nic neviděl.2 dny me boli jen jedno prso ze strany. Vubec Nevim čím, to může být. Ze by konecne prisla MS?

Anonymní  04.04.18 19:12

Ahojte holky. Jsem rok po ZP, menstruaci mam dostat zitra ale zatim ani zadne znamky ze by mela prijit. Vzdycky mam tyden pred zravou a bolesti v podbrisku tentokrat nic. Misto toho nechutenstvi a pocity na zvraceni. Vadi mi ruzne vune jidel a boli me prsa ze kterych mi po zmacknuti tece tekutina (to stejne se mi delo u prvniho tehotenstvi) Testy sem delala ale oba vysly negativni. Otehotnet jsem mohla v poslednich 14 dnech. Myslite ze bych mohla byt tehotna?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama