Reklama

Nechráněný styk 3 dny před menstruací

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciedobrman
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 18:07
Nechraneny styk 3 dny pred MS

Ahoj holky, mela jsem nechrany styk 3 dny pred MS kterou jsem nakonec dostala. Dnes jsou to 3 tydny od styku. A dnes na me po nekolika minutach vykouklo toto. Mam zacit mit radost a je to duch? Nebo je to rozpite? A prosim slusne odpovedi, nejsem zadny deb*** jen jsem jeste furt zaskocena. :think:

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 27.02.18 18:11

To jsi za ty tři týdny neměla jiný styk? Sice tam nic moc nevidím, ale za tu dobu by to byl víc jak duch.

Luciedobrman
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 18:13

@pikola
Mela, ale uz chraneny. Ten nechraneny byl jen 1 a pred MS.

ugluk
Hvězda diskuse 42228 příspěvků 27.02.18 18:21

Zkus to za pár dní, jestli zesílí. Vzhledem ke dni cyklu je možné, že jsi kolem ovulace a LH a hCG jsou si dost podobné, že by mohly opačný test trochu „zblbnout“.

Luciedobrman
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 18:24

@ugluk
Jenze mam bolesti podbrisku jako bych to mela kazdou chvili dostat. Bolestive bradavky a okolo poprsi. Ovulaci poznam, to me boli vzdy 1 vajecnik. Ted nic. Zkusim zitra rano. Jsem z toho zmatena :roll:

lachtanice86
Kelišová 5746 příspěvků 27.02.18 18:41

:nevim: a to máš ovu nebo tt

Luciedobrman
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 18:42

@lachtanice86
TT

lachtanice86
Kelišová 5746 příspěvků 27.02.18 18:44

@Luciedobrman měla by být snad jasna a ne rozpita? Ale zkusila bych za pár dnu

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 27.02.18 18:47

Mně to přijde jako vadný test :? Zkus jiný, jestli máš pochybnosti.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 27.02.18 19:16

To je spis vadny test.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama