Nechráněný styk 3 dny před menstruací

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciedobrman
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 18:07
Nechraneny styk 3 dny pred MS

Ahoj holky, mela jsem nechrany styk 3 dny pred MS kterou jsem nakonec dostala. Dnes jsou to 3 tydny od styku. A dnes na me po nekolika minutach vykouklo toto. Mam zacit mit radost a je to duch? Nebo je to rozpite? A prosim slusne odpovedi, nejsem zadny deb*** jen jsem jeste furt zaskocena. :think:

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 27.02.18 18:11

To jsi za ty tři týdny neměla jiný styk? Sice tam nic moc nevidím, ale za tu dobu by to byl víc jak duch.

Luciedobrman
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 18:13

@pikola
Mela, ale uz chraneny. Ten nechraneny byl jen 1 a pred MS.

ugluk
Hvězda diskuse 43084 příspěvků 27.02.18 18:21

Zkus to za pár dní, jestli zesílí. Vzhledem ke dni cyklu je možné, že jsi kolem ovulace a LH a hCG jsou si dost podobné, že by mohly opačný test trochu „zblbnout“.

Luciedobrman
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 18:24

@ugluk
Jenze mam bolesti podbrisku jako bych to mela kazdou chvili dostat. Bolestive bradavky a okolo poprsi. Ovulaci poznam, to me boli vzdy 1 vajecnik. Ted nic. Zkusim zitra rano. Jsem z toho zmatena :roll:

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 27.02.18 18:41

:nevim: a to máš ovu nebo tt

Luciedobrman
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 18:42

@lachtanice86
TT

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 27.02.18 18:44

@Luciedobrman měla by být snad jasna a ne rozpita? Ale zkusila bych za pár dnu

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 18:47

Mně to přijde jako vadný test :? Zkus jiný, jestli máš pochybnosti.

karkarka
Závislačka 2663 příspěvků 27.02.18 19:16

To je spis vadny test.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >