Ovulace a testování

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina96
Stálice 74 příspěvků 25.02.18 12:14
Ovulace a testování

Ahoj holky, měla bych dotaz snad některá budete moudřejší ;) s přítelem se snažíme o miminko, tak se snažím vychytat ovulaci pomoci testu. A včera jsem pociťovala tahání a bolest vaječníku, tak jsem si udělal ovu test a byl pozitivní. Dnes jsem si ho udělala znova a znova na mě vyběhli dvě čárky ale teď už nepocituji žádné příznaky. Kdy myslíte, že vlastně ovulace proběhla? Nebo snad teprve proběhne? A bude stačit pro oplodnění sex, který byl v pátek? Přítel mi odjel až po zjištění pozitivního testu, tak s tím teď už moc nezmužem. Děkuji za reakce :) přikládám fotku, ten vybledlejší je ze soboty a taky byl tak silně zbarveny jako ten z dneška.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 25.02.18 12:29

Dokud je test pozitivní ovulace neproběhla, ovulace nastane během 24-48h po pozitivním testu..zda bude stačit páteční sex záleží na vydrži spermii, spermie vydrží cca dva dny, při dobré zivotnosti 3-4 a výjimečně 5dní..záleží kdy k ovulaci skutečně dojde.

lachtanice86
Kelišová 5278 příspěvků 25.02.18 12:31

Teprve proběhne. Tak jak je psáno v příbalovem letaku. A páteční sex? No opravdu možná.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 25.02.18 12:37

@Janina96 musis testovat dele, ja tenhle mam pozitivni porad, je pro me az moc citlivy, ale jiny mam negativni… takze jsem koupila z ebay a tam to jde videt fakt krasne. Zkus schvalne test tak za dva dny stejny a kdyz bude slaby tak ukazoval krasne.. ja mam testy pozitovni az tri dny a podle bolesto je ovu az kdyz test zeslabne…

Mamina00
Nováček 1 příspěvek 25.02.18 12:43

Ahoj. Třeba tě potěším. Měla jsem ovulaci dle Mudr. a UTz 5.2. A 6.2… sex 3.2. A vydrželo to… dnes jsem 7 tt. Nějak sem před návštěvou doktorky nevěřila ze jsem těhu… omylem sem vzala při testování ovulacni test a byl silně pozitivní víc než tehu… pak intenzita zbarvení sílila. Držím palce ať se zadaří… prikládám foto z testování 10 DPO

Prue12
Stálice 96 příspěvků 25.02.18 13:15

Ahoj. Chtěla bych se zeptat. Myslela jsem si, že tím jak mi dr potvrdil, že těhotná nejsem, že to byla cysta, tak že mě bolest podbřišku přejde, ale je mi pořád divně, dokonce mám i zvětšené břicho, čehož si všiml i přítel, že vypadá jinak. prsa mě pořád bolí, teď už i hlava. Myslíte si, že to dr nepoznal, protože bylo případně moc brzo a mohla za to třeba i ta cysta?

lachtanice86
Kelišová 5278 příspěvků 25.02.18 13:26

@Prue12 no a tt ti teď vyšel jak?

Prue12
Stálice 96 příspěvků 25.02.18 13:35

Teď jsem si ho ještě nedělala. dělala jsem si ho před týdnem a negativní tak už fakt nevím co to může být.

lachtanice86
Kelišová 5278 příspěvků 25.02.18 13:45

@Prue12 no ale od cyst můžeš mít bolesti celý cyklus. To ses ale měla zeptat doktora. A když si tam byla kolik dní to bylo po sexu bez ochrany?

Janina96
Stálice 74 příspěvků 25.02.18 14:25

@Oplatečka ano i toto vím, ale teplota v den ovulace by prý měla prudce klesnout a pak hned zase po ni vyletet nahoru a celou dobu se zdrzim na 36,9 a 37 a v sobotu klesla na 36,6 a dnes zase je zpět na 37. No jsem z toho jelen. Tělo si proste asi děla co chce. Když si ještě vezmu ze dnes hlen není žádný a bolesti :nevim:

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 25.02.18 16:51
@Janina96 píše:
@Oplatečka ano i toto vím, ale teplota v den ovulace by prý měla prudce klesnout a pak hned zase po ni vyletet nahoru a celou dobu se zdrzim na 36,9 a 37 a v sobotu klesla na 36,6 a dnes zase je zpět na 37. No jsem z toho jelen. Tělo si proste asi děla co chce. Když si ještě vezmu ze dnes hlen není žádný a bolesti :nevim:

Ano, tělo si dělá co chce, bohužel…ber to tak že tělo není stroj a stopro spoleh není ani na měření ani na testy, vše jsou to jen orientační pomůcky..spousta holek ti potvrdí že otěhotnělo úplně,,mimo" ;)

AdriKyv
Nováček 3 příspěvky 26.02.18 14:05
AdriKyv

Taky můžu potvrdit, že tělo si dělá co chce, zkoušela jsem testy již několikrát a mě to třeba vůbec nepomohlo. Ono jak se říká, je to spíše hlavně na psychice toho člověka. ;)

Elenka1987
Kecalka 116 příspěvků 26.02.18 18:15

Ahoj holky, už 9 měsíc se s přítelem snažíme o miminko a stále mi nevychází ovulacni test. Respektive doktorem mám hlidane zda mi rostou folikuly a zda dochází k jejich prasknuti, tudíž k ovulaci ale ovulacni test mi nikdy neukazal stejně silnou druhou carku. Vždy jen takovou řekla bych poloviční barvu. Myslíte že jen nebychytam správnou dobu nebo prostě u mě k ovulaci nedochází? Popřípadě zda nízká hladina LH může mít tu příčinu že nemůžu otěhotnět?
Děkuji za vaše zkušenosti :oops:

rumela9
Kecalka 105 příspěvků 27.02.18 17:45

Ahojky holky. Chci se zeptat k tématu. Teď v únoru jsem poprvé testovala ovulaci. Je možné, že dva dny vůbec nic, 15DC (což je úplně ideální) test pozitivní a 16DC zase úplně prázdno na testu? Neměl by ta být nějaký náznak ještě? Možná blbá otázka, ale jsem z toho v šoku, že by to ukazovala opravdu takhle přesně a nebo jsem rozbitá já :mrgreen: děkuju za všechny odpovědi :kytka:

Janina96
Stálice 74 příspěvků 28.02.18 18:39

@rumela9

Podle mě je to úplně v pořádku. Ovulační testy dělám už nějakou dobu a je to jak kdy, ale taky se mi stane ze jeden den je pěkne zbarveny a druhy už téměř nic neukazuje. Je to hodně i tím jaké testy kupujes.. jakou mají citlivost ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama