Zpět na web

  • načítám...

DFD61611-6799-4252-92F7-8E4F26339036.jpeg

Ahoj holky, měla bych dotaz snad některá budete moudřejší ;) s přítelem se snažíme o miminko, tak se snažím vychytat ovulaci pomoci testu. A včera jsem pociťovala tahání a bolest vaječníku, tak jsem si udělal ovu test a byl pozitivní. Dnes jsem si ho udělala znova a znova na mě vyběhli dvě čárky ale teď už nepocituji žádné příznaky. Kdy myslíte, že vlastně ovulace proběhla? Nebo snad teprve proběhne? A bude stačit pro oplodnění sex, který byl v pátek? Přítel mi odjel až po zjištění pozitivního testu, tak s tím teď už moc nezmužem. Děkuji za reakce :) přikládám fotku, ten vybledlejší je ze soboty a taky byl tak silně zbarveny jako ten z dneška.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...