Reklama

Odběr krve výsledky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym131012
Stálice 67 příspěvků 22.02.18 19:17
Odběr krve výsledky

Ahoj chci se zeptat v pondělí jdu k Dr. Nedostavila se MS když mi bude brát krev ua jak dlouho se dozvím výsledek? 8o :nevim:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 22.02.18 19:22

Výsledky čeho?

Anonym131012
Stálice 67 příspěvků 22.02.18 19:25

@ka2ka nedostavila se MS a testy zatím neúspěšně takže na těhotenství

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 22.02.18 19:31

@Anonym131012 měli by být ten den, ale jestli ti je mudr ten den poví :nevim: já je jako samoplátce měla za tři hodiny

Lama Lama
Hvězda diskuse 48332 příspěvků 22.02.18 19:31

Jak která laborka. Leckde na statim do 2 hodin, jinak do druhého dne.

Anonym131012
Stálice 67 příspěvků 22.02.18 19:36

Díky holky dnes mě strašně bolí v podbřišku a na jedné straně dnes je to 11den zpoždění zpozorovala jsem i bílý hustý výtok kterej teda už zase zmizel :zed: jiné příznaky nepozoruji test dělán před 2dny a neúspěšně tak uz nevím :nevim:

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 22.02.18 20:18

Kdyz me gynekolozka poslala do laborky, tak mela vysledky za 3 hodiny. Kdyz jsem byla na pohotovosti v nemocnici, tak byly vysledky za 40 minut.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 22.02.18 20:32

@Anonym131012 test negativní těhotná nejsi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >