Duch na testiku?

Fotoalbum tématu (20) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeaDarkfire
Stálice 71 příspěvků 20.02.18 13:49
Duch na testiku?

Ahoj holky, mam dotaz, mam mit dnes prvni den ms, ovulaku jsem hadam měla přesně 14 dc jelikož jsem na zacatku unora mela anginu byla na penicilovych atb 4a pul dne s horeckama 38.3 tak jsem si neměřila bazalku ale merim merim ji uz pul roku a hybe se max o jeden den cili 14-15 dc. Sex s budoucim manzelem jsme meli az 15dc tak jsem si rella je pozde a vyhodila vsechno snazeni z hlavy. Jenže dnes po 14 dnech mi mela ms prijit a nic tak jsem to v poledne nevydržela a udelala si test prisahala bych ze tam je duch jenze vyfotit se mi nepodaril :-( je možné ze jej vidim vidim jenom ja? Nechci to rikat rikat snoubenci at když tak nema taky plane naděje jako ja. Zitra rano se budu testovat znova jen by me zajimal Vas názor zda je to mozne. Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4236 příspěvků 20.02.18 13:51

@TeaDarkfire Určitě je možné těhu a nebo i posunutí MS kvůli té nemoci. Zkus zítra ráno a nebo pozítří, to by HCG mělo vyrůst víc. Držím palce :srdce:

TeaDarkfire
Stálice 71 příspěvků 20.02.18 13:53
@P4ja píše:
@TeaDarkfire Určitě je možné těhu a nebo i posunutí MS kvůli té nemoci. Zkus zítra ráno a nebo pozítří, to by HCG mělo vyrůst víc. Držím palce :srdce:

Dekuji ja doufam ze to vyjde. Zkoušíme sice druhy mesic teprve, ale dr. Max se mi zda spolehlivý tak snadnsem si toho ducha nevysnila a fakt tam je bude silit. :-)

P4ja
Závislačka 4236 příspěvků 20.02.18 13:55

@TeaDarkfire Jestli jsi koukala v limitu a ne později, tak by měl být spolehlivej. Jinak pořád je to buď a nebo a ještě MS přijít může, i kdyby byl test pozitivní. Ale první krok je slibnej :)

TeaDarkfire
Stálice 71 příspěvků 20.02.18 14:28
@P4ja píše:
@TeaDarkfire Jestli jsi koukala v limitu a ne později, tak by měl být spolehlivej. Jinak pořád je to buď a nebo a ještě MS přijít může, i kdyby byl test pozitivní. Ale první krok je slibnej :)

Bylo to ani ne do dvou minut videt teda podle mně. XD no pokusim se moc nedoufat aspon budu mit když tak větší radost. XD

Petoun
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 14:42
Ducha jsem měla vždycky

Ahoj, já jsem si také dělala test ještě před MS a když se zadařilo, tak tam byl vždy vidět hoooodně slabý duch, ale byl tam. Takže z mé zkušenosti, když se objeví, tak to vypadá slibně. Držím palce…

TeaDarkfire
Stálice 71 příspěvků 20.02.18 15:09
@Petoun píše:
Ahoj, já jsem si také dělala test ještě před MS a když se zadařilo, tak tam byl vždy vidět hoooodně slabý duch, ale byl tam. Takže z mé zkušenosti, když se objeví, tak to vypadá slibně. Držím palce…

Dekuji ono jeste jsem si vzpomněla ze predevcirem me k veceru pichlo na prave straně dělohy a v tu stejnou chvili i prava bradavka sem si rikala ha tak brzo prijde ms i kdyz tyhle příznaky nemivam. Asi možná to je jinak. Snad. :-)

sajinas
Stálice 55 příspěvků 20.02.18 15:57

Ahoj, v těhu můžeš mít stejné bolesti jako při MS, spíš než, že můžou takový být, tak takový jsou :)
Já měla taky „ducha“ a musela jsem vzbudit ségru, aby se šla taky podívat, jestli to nevidím jen já :D (byla jsem těhotná :srdce: )

Tak mu asi zatím nic neříkej, ať není pak zklamanej a uvidíš zítra :)

Držím palce :palec:

Petulik 24
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 16:02

Ahoj holky jsem tu nová a také bych se chtěla zeptat, dělala jsem si test a měla jsem tam slabou druhou carku myslím že bych mohla být těhotná snažíme se už půl roku

sajinas
Stálice 55 příspěvků 20.02.18 16:05

Je hodně slaboučká, ale řekla bych, že můžete doufat :hug:
Zítra bude určo vidět lépe, jestli je tam :dance:

Petulik 24
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 16:09

Fotka na právo je že včerejška dneska jsem nedělala zítra budou výsledky z krve, druhá čárka včera byla ó trochu silnější než předevčírem tak snad můžu doufat

sajinas
Stálice 55 příspěvků 20.02.18 16:28
@Petulik 24 píše:
Fotka na právo je že včerejška dneska jsem nedělala zítra budou výsledky z krve, druhá čárka včera byla ó trochu silnější než předevčírem tak snad můžu doufat

Ja to taky tak mela, delala jsem si to pak kazdy den a pokazdy to bylo vic videt :) takze tomu davam velky sance :kytka:

TeaDarkfire
Stálice 71 příspěvků 20.02.18 16:58
@Petulik 24 píše:
Ahoj holky jsem tu nová a také bych se chtěla zeptat, dělala jsem si test a měla jsem tam slabou druhou carku myslím že bych mohla být těhotná snažíme se už půl roku

No jak vidim tvoje duchy tak ja si ho asi vsugerovala do hlavy no uvidim zitra. :-)

TeaDarkfire
Stálice 71 příspěvků 20.02.18 17:02
Clear Blue

Holky a jake mate zkušenosti s testem clearblue digital co určuje i jak dlouho vim ze je na 25 ml a dr max jsou na deset takze ten je asi az po delsi dobe tehu ne?

Lenka_Hal
Závislačka 3767 příspěvků 20.02.18 17:06
@Petulik 24 píše:
Ahoj holky jsem tu nová a také bych se chtěla zeptat, dělala jsem si test a měla jsem tam slabou druhou carku myslím že bych mohla být těhotná snažíme se už půl roku

Ja je tam teda vidim :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama