Menstruace nepřišla a těhotenstký test negativni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ssmajlik
Kecalka 152 příspěvků 04.03.18 18:11
Ms nepřišla a tt negativni

Zdravim damy,

Muj problem je, ze jsem dnes 37den cyklu, ovu se špatně odhaduje, takze to nedokážu uvést. Kazdopat obvykle mam delku cyklu 31 dní. Tim padem dnes 6ty den zpoždění. Včera ani dnes na testu nic. V utery mam v plani zajit na krev, ale spis mi jde o to, jestli se nekpmu stalo a případně je možné, ze bych byla tehu, jen mi to test proster neukázal. Takovéhle veliké zpoždění jsem nikdy nemela..
Mimochodem ode dne, kdy mela prijit, tak klasicky pms, krece v podbřišku, bolest v kříži, teochu citlivá prsa, jen ms proste nikde… Dekuji za reakce :)

Reklama

Reakce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 04.03.18 18:17

Já nevím. Upřímně mě všechny tyhle dotazy přijdou strašně zbytečné. Jsou jich všude tisíce - den zpoždění, pár dní zpoždění, bolí mě prsa, bolí mě břicho, vidíte ducha? Prostě pořád něco… Ale sakra tohle přece nemůže nikdo vědět! Kolikrát to neví ani doktor, když je to ještě moc brzy, ale cizí lidé to vědět mají?
Samozřejmě, že se to stalo x lidem, že byl test negativní a stejně byli těhu, stejně jako se to x lidem nestalo. Tisíce lidí mělo menstruaci x měsíců i v těhotenství, někdo naopak ne. Jsou to stále jen dohady.
Nemyslím to špatně, ale prostě… :roll:
Budete muset počkat. Případně lékař řekne s jistotou.

Ssmajlik
Kecalka 152 příspěvků 04.03.18 18:22
@megy.misa píše:
Já nevím. Upřímně mě všechny tyhle dotazy přijdou strašně zbytečné. Jsou jich všude tisíce - den zpoždění, pár dní zpoždění, bolí mě prsa, bolí mě břicho, vidíte ducha? Prostě pořád něco… Ale sakra tohle přece nemůže nikdo vědět! Kolikrát to neví ani doktor, když je to ještě moc brzy, ale cizí lidé to vědět mají?
Samozřejmě, že se to stalo x lidem, že byl test negativní a stejně byli těhu, stejně jako se to x lidem nestalo. Tisíce lidí mělo menstruaci x měsíců i v těhotenství, někdo naopak ne. Jsou to stále jen dohady.
Nemyslím to špatně, ale prostě… :roll:
Budete muset počkat. Případně lékař řekne s jistotou.

Ale tohle všechno ja vim, jen jsem chtela vedet, jestli tady prino konkrétně je, komu se tohle stalo, nechci, aby mi nekdo psal, jestli jsem nebo nejsem těhotná, jen vase vlastní zkusenosti, jestli to nektera mela stejně.

Samarlenka
Kecalka 184 příspěvků 04.03.18 18:22

@Ssmajlik
První měsíc snažení se mi to stalo, normálně cyklus tak 32 dní, ms nedošla, tt negativní. Příznaky PMS atd atd, nakonec se uráčila dorazit po 44 dnech (mezitím jsem nastudovala všechny diskuze o tom, jak se těhotenství nemusí ukázat na testech :lol: ). Dva měsíce na to jsem opravdu otěhotněla a čárka na testu byla hned v den očekávané ms- jinak bez příznaků, takže to tehdejší zpoždění připisuji psychice, hlava zkrátka až moc chtěla…

Samarlenka
Kecalka 184 příspěvků 04.03.18 18:24

Jo a taky jsem nikdy předtím zpoždění neměla :roll:

Ssmajlik
Kecalka 152 příspěvků 04.03.18 18:36

@Samarlenka tak myslim, ze psychikou to spis nebude… snazime se uz rok a s tim, ze to nepujde jen tak jednoduše, kvuli endometrioze, jsem se uz smirila… jen teda prem prestala cca pred mesicem kourit, ale jde to uplne samo a krásně bez problémů, ze se kvůli tomu ani nenervuji…

zudina
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 04.03.18 18:49

Podle me se na testu neco ukaze hned v den zpozdeni nebo max den pote, pokud je test negativni asi tehotna nejsi

Ssmajlik
Kecalka 152 příspěvků 04.03.18 19:51

@zudina ja si myslim, ze jsem mela ovu cca 5 dni pred ms…delala jsem si test a byl pozitivní… jenze byl pozitivní i v polovině cyklu…pak negativni a pak prave pred koncem zase pozitivní..

lachtanice86
Kelišová 5242 příspěvků 04.03.18 20:06

@Ssmajlik snažíme se už dlouho. Kvůli endu to nejde a minulý měsíc z ničeho nic zpoždění 5dnu. Tt negativní. A víš jak vypadá pozitivní ot že?

Samarlenka
Kecalka 184 příspěvků 04.03.18 20:14

@Ssmajlik
Ona může ovulace proběhnout i 2× v jednom cyklu. V tom případě jestli se náhodou zadařilo těch 5 dní před termínem ms, tak test ještě pozitivní být nemusí a těhotná být můžeš ;)

bartsch
Závislačka 4493 příspěvků 04.03.18 20:25
@Ssmajlik píše:
@zudina ja si myslim, ze jsem mela ovu cca 5 dni pred ms…delala jsem si test a byl pozitivní… jenze byl pozitivní i v polovině cyklu…pak negativni a pak prave pred koncem zase pozitivní..

Mohou být i dvě ovulace. Z té první bys ale už měla pozitivní test. U té druhé by byla ale příliš krátká luteální fáze, pokud by měla MS v termínu, který očekáváš. Hraniční LF je 10 dnů, normálně ale trvá 12 - 16 dnů. Pokud je kratší, je to špatně - vajíčko nemá na nidaci. Nicméně, pokud jsi měla dvě ovulace, tak příchod MS spíš raději teď můžeš počítat tak 14 dnů po té druhé ovulaci. Pokud byl styk i kolem té druhé ovulace, testuj ještě tedy dva týdny po ní, cyklus by se totiž prodloužil.

Ssmajlik
Kecalka 152 příspěvků 04.03.18 22:04

@lachtanice86 jj, vím… I jsem byla u Dr na fokikulometrii, takže tu první ovu mám na 100% druhá jen Podle testu..

Ssmajlik
Kecalka 152 příspěvků 04.03.18 22:06

@bartsch aha, to jsem nevěděla… Každopádně stejně Zajdu v úterý na krev, tak snad budu chytřejší

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama