Ovulační test a sex 9.3.

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fredddyyy
Stálice 91 příspěvků 04.03.18 12:56
Ovu test a sex 9.3.

Vubec tomu nerozumim, takto mi vysel test 10. DC a lehce me zacalo bolet bricho, hlen mam lepivy, ale hlavne mam cyklus okolo 32-35 dni a ze uz by byla ovulace? Nebo je mozne, ze teprve zacinaji plodne dny? Mam mit styk 9.3. Pac pritel je na cestach a nechci to prosvihnout, ale lutealni faze by byla 21 dni? Min. mesic byla 16 dni…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 04.03.18 13:12

Podle mě to pozitivní je. Ale vzhledem k tomu, že varianta Soused asi nepřipadá v úvahu, tak ti stejně nezbývá nic jiného než si počkat na přítele 9.3. :nevim: Podle toho testu bych řekla, že na početí bude souloží 9.3. pozdě, ale třeba to bude jinak.. ono zas spoléhat jen na ovuláky je taky nic moc. Prostě souložte dál a třeba to vyjde.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 04.03.18 13:15

No vypadá to ze ovulace už velmi brzy bude. Ale jestli má styk být až 9.3. Tak nevím nevím jestli vajíčko vydrží.. :think: a ovulaci můžeš můžeš mít každý měsíc jinak :) ale je fakt ze aby byla lutealni fáze dlouhá 21 dní je docela dost no :think:

Tricitka31
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 04.03.18 13:56

Ovulace se posunout muze, kazdopadne lutealni faze se tim neprodlouzi, takze se ti posune i ms, ktera bude driv…pokud je ovu 10dc, lutealni faze je obvykle 10-14dni, takze cely cyklus bude cca 24 dni

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 04.03.18 14:20

@Tricitka31 tak pokud má tazatelka nějakou hormonální nerovnováhu a třeba více progesteronu tak se lutealni fáze opravdu prodlouží.. je divné že její klasický cyklus je 32-35 dní a najednou by byl její cyklus 24?? :think: jinak lutealni fáze je je obvykle 12-16 dní.

Fredddyyy
Stálice 91 příspěvků 04.03.18 14:43
Já si zkusím do toho pátku dělat ovu testy a uvidíme. Budu si je denně fotit. Mám objednané clearblue ovu digitální
@Zara.Ray píše:
@Tricitka31 tak pokud má tazatelka nějakou hormonální nerovnováhu a třeba více progesteronu tak se lutealni fáze opravdu prodlouží.. je divné že její klasický cyklus je 32-35 dní a najednou by byl její cyklus 24?? :think: jinak lutealni fáze je je obvykle 12-16 dní.

Tricitka31
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 04.03.18 15:01

@Zara.Ray
Ok, ale pres dvacet dni je divny, spis se posune cyklus nez prodlouzi lutealni faze…ale pri 32 je divny, ze je ovu 10dc. Ja to mam treba tak, ze mam cyklus 28-34dni, posunuje se mi ovu na 17-23dc, ale lutealni faze je stale 11 dni. podle me je ok+/- 1-2dny, ale ne 10 dni.
@Fredddyyy rozhodně bych testovala dal a uvidis…

Fredddyyy
Stálice 91 příspěvků 04.03.18 15:09
Ok, je mi to divne, ale jako kazdy cyklus me od 10. dne boli podbrisek, ale minuly mesic jsem vypozorovala vetsi mnozstvi plodneho hlenu 16. den cyklu a pak prestalo bolet bricho a sex jsem mela 19. dC, pozitivni test a ovu bolesti nikde, takze tomu moc nerozumim.
@Tricitka31 píše:
@Zara.Ray
Ok, ale pres dvacet dni je divny, spis se posune cyklus nez prodlouzi lutealni faze…ale pri 32 je divny, ze je ovu 10dc. Ja to mam treba tak, ze mam cyklus 28-34dni, posunuje se mi ovu na 17-23dc, ale lutealni faze je stale 11 dni. podle me je ok+/- 1-2dny, ale ne 10 dni.
@Fredddyyy rozhodně bych testovala dal a uvidis…

Tricitka31
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 04.03.18 15:48

@Fredddyyy
Tezko rict no, kazdy to ma jinak, ten test pozitivni je divnej 10dc, ja bych testovala dal a uvidis…

Fredddyyy
Stálice 91 příspěvků 08.03.18 18:26
@Tricitka31 píše:
@Fredddyyy
Tezko rict no, kazdy to ma jinak, ten test pozitivni je divnej 10dc, ja bych testovala dal a uvidis…

Zitra jsem 15.DC a dnes mam ovu test takovyto, bricho me hodne bolelo vcera a hlenu bylo minimum a jen chvilku, dnes me bricho neboli… nevim jestli uz teda probehla, nebo probehne?

Tricitka31
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 08.03.18 20:25

@Fredddyyy no a vcera byl silnejsi nebo slabsi? Pokud slabsi, tak bych rekla, ze ovu teprv bude, tenhle test taky neni uplne pozitivni, takze bych testla i zitra a pokud slabne, tak by mohla ovu byt zitra(pise se od pozit.ovu testu za 24-48hodin…)

Fredddyyy
Stálice 91 příspěvků 08.03.18 23:40
Vcera slabsi prave. Ale to me jeste rano bolelo bricho. :nevim:
@Tricitka31 píše:
@Fredddyyy no a vcera byl silnejsi nebo slabsi? Pokud slabsi, tak bych rekla, ze ovu teprv bude, tenhle test taky neni uplne pozitivni, takze bych testla i zitra a pokud slabne, tak by mohla ovu byt zitra(pise se od pozit.ovu testu za 24-48hodin…)

Fredddyyy
Stálice 91 příspěvků 24.03.18 15:40

Tak sex byl presne pred 15dny. Delala jsem si rano test a je negativni. Mam to dostat za 3 dny. :roll: takze nic?

lachtanice86
Kelišová 6453 příspěvků 24.03.18 15:46

@Fredddyyy dokud nedojde ms není nic jiste. Meris bt? Já tedy měla ducha 10dpo. Já měla ovulaci 5.3. Potvrzena testy i měřením teploty a dnešní tt vypadá takto

Příspěvek upraven 24.03.18 v 16:08

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 15:46

@Fredddyyy já jsem 14 dnů od sexu a pozitivni testik “duchacka” jsem měla ve čtvrtek posílám foto poslední spodní testik je dnešní :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >