Digitální test Clear Blue

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 06.03.18 13:43
Digitální test Clear Blue

Ahoj.
Chci se zeptat na Vaše názory co se týče digitálního těhotenského testu. V minulosti mi test ukazoval 1-2 i po té, co jsem bohužel potratila. Nyní mám 5 dní zpoždění MS a proto jsem ráno testovala. 27.2. Jsem byla ještě u MUDr a nic tam nebylo, takže bych musela být v úplným začátku, pobolívá mě podbříšek atd. Jenže tento test a i mamma test mi neukázly nic. MYslíte, ze hladina HCG není ještě tak vysoká aby to testy ukázaly, nebo je to planý poplach? Snazim se najít ještě kousek naděje.
 Díky

Jak maminky hodnotí Clearblue Těhotenský test s indikátorem

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 06.03.18 13:44

Naděje vždycky umírá poslední, ale mně Clear Blue i další těhu testy (koupila jsem 3 různé) ukázaly těhu 1 den po vynechání MS.

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 06.03.18 13:48

@Pucalkovic Amina jsem dnes 5 den po vynechané MS a MS jsem měla pravidelnou a přesnou, max + - 1-2 dny. Jsem z toho celkem smutná :,(

fiedlermonika
Kecalka 198 příspěvků 06.03.18 13:50

Tak po potratu mas Hcg v moci dlouho, a vkrvi jeste dyl proto se to sleduje aby Hcg kleslo na 0, je to sice individualni, ale ja mela po samovolnem vic jak mesic v krvi, u me mamatest 6DPO neukazal ani ducha a to ma 10citlivost a clerblu digital 6DPO +1-2 a to ma citlivost 20, jine papirkove testy ukazali slabsi carku az 9DPO, takze za me cleardigital je nejlepsi je sice drahy, ale ja ho na eschop dr. max kupuju za 167,– a to testuju uz nekolik let

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 06.03.18 13:51

@VerusBerus Opravdu tě chápu a soucítím. My jsme se o druhé mimi snažili 3 roky a každý měsíc, když jsem měla zpoždění (většinou když už bylo zpoždění, tak z mé psychiky, že jsem si strašně přála, ať jsem těhotná), jsem vykupovala testy a testovala. Pokud to neklapne teď, tak nevěs hlavu, jednou to klapne.

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 06.03.18 14:00

@Pucalkovic Amina vydržím ještě pár dní, pak otestuju znova a když i to nic, zajdu k MUDr.
Dekuju za podporu, ale jsem cely den úplně v pr…, bez nálady atd. Však to znáš.

Ivulindaa
Kecalka 371 příspěvků 06.03.18 14:06

@VerusBerus A kdy si měla ovulaci víš? mohla si ji mít později a proto nebylo ani nic vidět. No 5 dní zpoždění by už mělo být na testu něco vidět.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 06.03.18 14:07

Pět dní zpoždění už bývají jasné //, leda by se ovulace posunula, což se mohlo stát… Počkala bych týden a uvidíš :hug: ať to brzy dopadne!

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 06.03.18 14:27

@radkka počkám, otestuju a pak budu vědět více. Každopádně dekuju za podporu. Docela me to dneska slušně rozsekalo…byla to pro mě obrovská naděje

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 06.03.18 14:32
@VerusBerus píše:
@radkka počkám, otestuju a pak budu vědět více. Každopádně dekuju za podporu. Docela me to dneska slušně rozsekalo…byla to pro mě obrovská naděje

To chápu :hug: Hlavu vzhůru, vyjde to!!

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 06.03.18 14:33

@radkka :hug:

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 06.03.18 14:52

@radkka Ale mám občasné bolesti v podbříšku… 8o

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 06.03.18 14:57
@VerusBerus píše:
@radkka Ale mám občasné bolesti v podbříšku… 8o

Třeba přijde MS :think: nebo se zadařilo.. To z toho nezjistíš. Řeš jen, kdyby to bolelo hodně… Třeba kvůli mimoděložnímu. Ale neplaš!

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 06.03.18 15:49

@radkka tak, radši bych MS, než mimoděložní :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >