Duch...a teď nic

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terina94
Povídálka 17 příspěvků 06.03.18 09:48
Duch...a ted nic

Ahoj, holky..vcera jsem byla 9DPO a na testu jsem objevila ducha, jedna se o test dr.Max..dnes rano ovsem nic..myslite, ze je jeste nejaka nadeje? :roll: prikladam foto testu :mavam:

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 06.03.18 09:49

@Terina94 Tak prostě testuj až budeš mít zpoždění :roll: I kdyby to bylo pozitivní, víš, že to může odejít s menstruací? Jak dlouho se snažíte?

Terina94
Povídálka 17 příspěvků 06.03.18 09:51

@Aries6 mam 5 dni do ms, tak se budu modlit…snazime se od listopadu..doma mame 13ti mesicniho chlapecka ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 06.03.18 09:52

Za jak dlouho budeš mít menstruaci?
Právě proto je blbost testovat před vynecháním. Za prvé, to že jeden den byl miniduch a druhý den nic (ta fotka je to „nic“ nebo ten duch? Já tam ducha vidim), nemusí mnoho znamenat - nebyla si v noci čurat, bylo to hned z ranní moči, stejný typ testu? a zítra může být zase duch a protože to bude ob dva dny, tak možná bude i silnější.
Nebo z toho nebude nic a normálně ti dorazí menstruace :nevim:
Bohužel ti to tady nikdo nepoví…

lachtanice86
Kelišová 6459 příspěvků 06.03.18 09:52

@Terina94 testuj až po vynechání.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 06.03.18 09:53

@Terina94 ježiš, pět dní před případným vynecháním… :mrgreen: neblázni. Miminko už jedno máte, takže je dost pravděpodobné, že s otěhotněním nebude vážnější problém, tak si užívej rodinu a nehoň duchy skoro týden před menstruací ;)

Terina94
Povídálka 17 příspěvků 06.03.18 09:54

@Mar__tanka1983 Ta fotka je ten duch ze vcera, tak pockam do nedele, to ma prijit ms, asi nic jineho nez cekat nezbyva :) :roll:

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 06.03.18 09:56

Testy dr. Max vykazuji falesnou pozitivitu po uplynuti testovaciho casu.

Terina94
Povídálka 17 příspěvků 06.03.18 09:58
@lolink píše:
Testy dr. Max vykazuji falesnou pozitivitu po uplynuti testovaciho casu.

Aha, ja prave cetla, ze ty falesne nebyvaji 8o :,(

Soňa Zacharová
Nováček 06.03.18 10:02

@Terina94 Testuj až po vynechání menstruace do té doby jsou většinou falešně pozitivní.

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 06.03.18 10:02

Tam mas nejakou dobu, co se to ma odecist. Vse po te dobe je falesne pozitivni. Nevidim to poprve. Ale treba jsi tehotna :). Ja jedu jen mamatesty.

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 06.03.18 10:08

Ja byla testovanim posedla. A za ty roky jsem zjistila jednu vec. Test muze byt pozitivni, ale probehne spatne uhnizdeni a jsi zklamana. Stalo se mi to nekolikrat. Testuj se az po prvnim dnu vynechani menstruace. A snaz se to moc neresit. Ja otehotnela vzdy, az kdyz jsem to aspon trochu hodila za hlavu.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 06.03.18 11:49

@Terina94 testuj az po vynechane MS…jak uz bylo receno, muze se spatne zahnizdit a s MS odejde…pokud MS neprijde, tak pak bych testovala ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >