Digitální kamera

472
6.12.08 19:35

Digitální kamera

Chtěli bychom si pořídit digitální kameru a váháme, jestli vybrat s hard diskem nebo jen na Mini DV kazety. Cenově se chcem dostat do 10 tis. Jak je to s kvalitou obrazu? Jakou vlastníte a jak jste spokojené?
Díky za vaše zkušenosti. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
6.12.08 19:46

Ahoj
ja uz mam teda tri roky Sony DCR-HC22E na Mini DV kazety a naprosta spokojenost.Vzdy kdyz mi kazeta dojede tak si to pred DVD rekorder stahnu na DVD a nahravam dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
6.12.08 19:53

Ahoj my máme také sony spokojená sem,ale už bych koupila s hard diskem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17441
6.12.08 22:49

My máme hard-diskovou JVC GZ-MG 255 30GB a nahráváme na ní rok a půl, takže tam jsou 2 dovolené, vánoce, pár víkendů, několikero besídek, oslav, blbostí mraky a stále není plná. Stáhnout to nemůžeme, protože manžel, když se k tomu dostal, tak zjistil, že musí registrovat program, kterým to sestříhá přes net a to je problém, protože má firemní notebook a do toho to dávat nechce. Náš notebook zase nemá připojení na net a ještě jsme nebyli schopní ho dovézt ke kamarádovi na net, prý snad o vánocích - chachá . Naše kamera je teda o chlup dražší, než chcete pořídit, ale má fotoaparát 2Mpix, takže s ní i fotíme a jsou z toho i pěkný fotky. Měla by mít ochranu proti pádu, že se pořízená data někam zamknou a nezničí se, ale to jsme nezkoušeli - zatím :lol: Prohlížení jednotlivých kapitol v kameře funguje jako DVD - člověk vidí první obrázek záznamu a podle toho hledá a přehrává, tudíž žádné přetáčení, taky se nestane a o to mi šlo při pořízení HD kamery nejvíc, že člověk omylem nepřehraje ještě nestaženou pasáž, což už se mi předtím párkrát stalo a nejen mně, vše nahrávané se automaticky řadí na konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama