Dilema z rodinné návštěvy

6589
20.6.20 19:10

dilema návštěva

Nevím…
Po dlouhé době bychom se měli vidět s rodinou manžela (bydlí daleko a přijedou na delší dobu), ale jejich děti mají rýmu (2 a 4r) a naše holky čeká příští týden poslední týden školy a školky. U starší vysvědčení, po dlouhé době se uvidí s třídním a zbytkem třídy.
V úterý jdeme na preventivku na zubní - celá rodina.

Ve středu má starší dcera narozeniny a na pátek po vysvědčení máme v plánu oslavu, kam jsou taky pozvaní.
Nevím, jestli zítřek neodložit o týden.

Vím, že to stejně bude na mě, ale potřebuju nezaujatý pohled na věc. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20947
20.6.20 19:13

Pokud by jim to nevadilo, odložila bych to o ten týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
20.6.20 19:18

Taky bych odložila, asi i kdyby jim to vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30524
20.6.20 19:18

Také bych to raději odložila. Jde hlavně o to, že s příznaky infekčního onemocnění by vás nikam nepustili, treba pro to vysvědčení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13923
20.6.20 19:21

Pokud přijeli na delší dobu a je v plánu setkání na oslavě, klidně bych zítřek kvůli té rýmě odložila. Ona to nemusí být jen obyčejná rýma, že?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13923
20.6.20 19:23

No a hlavně že všude se pořád opakuje, jak se lidi s nachlazením mají vyhýbat ostatním a zůstat doma. Mě by s dětmi s rýmou (s výjimkou alergické) ani nenapadlo táhnout někam na návštěvu (teda to ani za běžné situace). U nás je to teda umocněno tím, že bydlíme v Praze. Tak jsem mnohem víc obezřetná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22728
20.6.20 19:24
@bublinek píše:
Nevím…
Po dlouhé době bychom se měli vidět s rodinou manžela (bydlí daleko a přijedou na delší dobu), ale jejich děti mají rýmu (2 a 4r) a naše holky čeká příští týden poslední týden školy a školky. U starší vysvědčení, po dlouhé době se uvidí s třídním a zbytkem třídy.
V úterý jdeme na preventivku na zubní - celá rodina.

Ve středu má starší dcera narozeniny a na pátek po vysvědčení máme v plánu oslavu, kam jsou taky pozvaní.
Nevím, jestli zítřek neodložit o týden.

Vím, že to stejně bude na mě, ale potřebuju nezaujatý pohled na věc. Díky

Pokud tvoje děti přijdou do styku s dětmi, které mají příznaky infekčního onemocnění, neměly by vůbec vstoupit do školního kolektivu, protože jsi v tomto smyslu podepsala čestné prohlášení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49542
20.6.20 19:24

Jestli tve deti chytaji snadno moribundus, tak to odloz o par dni. Vsak navsteva probehne, jen se posune.
Ja bych to odkladat nemusela, ze moje decka nechytaji bacile. To uz musi byt echt haj. l, aby je to polozilo. A 2× denne ji vitamin C v tabletach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6589
20.6.20 19:31
@nozu píše:
No a hlavně že všude se pořád opakuje, jak se lidi s nachlazením mají vyhýbat ostatním a zůstat doma. Mě by s dětmi s rýmou (s výjimkou alergické) ani nenapadlo táhnout někam na návštěvu (teda to ani za běžné situace). U nás je to teda umocněno tím, že bydlíme v Praze. Tak jsem mnohem víc obezřetná.

Bydlí v Praze, my jsme v Ostravě, byli na dovolené a z té jedou za rodiči.
Když to manžel volal tchyni, tak se strašně divila, že přeháním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17392
20.6.20 19:33

Nebýt corona doba, tak řeknu, že bych kvuli rýmě nehysterčila, ale teď bych to odložila. Jak budou mít nějaké viditelné příznaky, tak je nepustí ani pro to vysvědčení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6315
20.6.20 19:35

Tak to vidím, že na podzim se všichni zblázníme, přijde rýma, nachlazení, chřipky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6589
20.6.20 19:35
@Kelsey píše:
Jestli tve deti chytaji snadno moribundus, tak to odloz o par dni. Vsak navsteva probehne, jen se posune.
Ja bych to odkladat nemusela, ze moje decka nechytaji bacile. To uz musi byt echt haj. l, aby je to polozilo. A 2× denne ji vitamin C v tabletach.

jak kdy, je fakt, že teď jsem nasadila C, D a probiotika, aby dochodily červen a byly odolné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41655
20.6.20 19:39

Odložila bych to. Kamarádka taky rušila návštěvu a to jen proto, že její dítě mělo skleněné oči a malinko rýmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6589
20.6.20 19:39
@Karleon píše:
Tak to vidím, že na podzim se všichni zblázníme, přijde rýma, nachlazení, chřipky..

být před námi normální týden a doba před covid, tak to neřeším a jedu tam

ale pokud vím, že mě čeká zubař a vysvědčení, budu za hysterku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9931
20.6.20 20:03
@Karleon píše:

Jo na podzim to bude zajímavé. Dítě s každou rýmou 14 dní doma a s ním pro jistotu celá rodina…Moc si to neumím představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama