Diskotéka v 38tt?

Anonymní
7.2.20 02:14

Diskotéka v 38tt?

Čaute, je tu nějaká maminka která si šla naposledy povyrazit na diskotéku, tak krátce před porodem? Přibližně od 37-39tt? Už jsem v 38tt, s přítelem jdeme na ples a domlouváme se s jednou partou že půjdeme po plese na diskotéku. Cítím se dobře, mimču se ven nechce a je to poslední akce kde budeme všichni pohromadě. Myslíte že je to dobrý nápad nebo už to neriskovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.2.20 02:44

Je to na tobě, ale ja bych nešla. Neriskovala bych, že by mě tam někdo mohl uhodit do břicha a čuchat tam smrad chlastu a spocených lidí taky žádná sláva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5066
7.2.20 03:52

V dobe chripkove epidemie " vyborny" napad!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1201
7.2.20 04:25

Ani jedno moje mimčo nemělo rádo hlasitý zvuky. Šla jsem se podívat na máminu hodinu zumby, jen podívat a malá tenkrát chtěla vyskočit ven, kdyby mohla.
A přesně jak někdo zmiňuje, určitě bych se nešla mačkat mezi lidi s břichem. A rodit nemocná taky nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12008
7.2.20 04:43

@PHV @jannina1 Souhlasím s holkama. Nestojí to za to. Já jsem druhé dítě šla rodit nemocná a musím říct, že jsem byla strašně unavená. Onemocněla jsem tenkrát týden před porodem a skoro žádnou noc jsem bolestí nespala, takže paráda příprava na porod.

Příspěvek upraven 07.02.20 v 04:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
7.2.20 04:51

Asi bych nešla… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
592
7.2.20 05:42

Takhle ke konci uz ne kor kdyz je obdobi chripky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
7.2.20 06:07

Ples OK, ale diskotéka, diskotéka?? 8o prosím tě, kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
7.2.20 06:10

No nevím, jak divoce vypadá diskotéka, ale na metalovym koncertě jsem byla, co by ne.. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 06:14

Ne, ale nešla bych na piskoteku ani normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5924
7.2.20 06:59

Mě to přijde teda trapný, aby se ženská týden před porodem natřasala na diskotéce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32866
7.2.20 07:02

Na ples jo..
na dýzu ne..dyt je to trapný ne..banda 13ti letých pubošu a mezi nima ty? no já osobně bych se tam cítila jako jejich babička už..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 07:10

Miminko ti samo dá najevno, zda se mu to líbí či ne :D Si odvážná, ale zda to nevadí tobě ani mimču proč ne.. Dávej na sebe pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
7.2.20 07:12

Infantilní nápad…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32866
7.2.20 07:18
@kve-tinka píše:
Ples OK, ale diskotéka, diskotéka?? 8o prosím tě, kolik ti je?

asi tak..jsme tam jednou po výborném nápadu vyrazili po pracovním večírku..
no děs.. :roll: za prvé to co se dneska hraje, to už snad není muzika, na to se nedá ani stát, ani sedět, ani prdět do rytmu.. :nevim: všude samí vyhulenci, opilci, spoře oděné děti.. :nevim:

po plese bud domu nebo si běžte sednout někam do hospy třeba s kulečníkem, jukeboxem atd.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama