Diskotéka ve 21tt?

Anonymní
9.10.19 17:14

Diskotéka ve 21tt?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kamarádka bude slavit 20 a její oslava se koná na diskotéce chtěla jsem jí jít aspoň popřát a trošku zatancovat, přeci jen jsme kamarádky už moc dlouho a plánovala takovou oslavu taky moc dlouho. V tý době budu ve 21tt. Nepiju a nekouřím (ani na té diskotéce se nekouří) pouze užít s kamarádkou její velkej den. Myslíte že by ten hluk z muziky mohl mimču uškodit kdybych tam necelé 2 hodiny byla?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9.10.19 17:19

Miminku nic neuškodí, v klidu jdi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17257
9.10.19 17:43

Ne starší hudbu miloval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
9.10.19 17:45
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kamarádka bude slavit 20 a její oslava se koná na diskotéce chtěla jsem jí jít aspoň popřát a trošku zatancovat, přeci jen jsme kamarádky už moc dlouho a plánovala takovou oslavu taky moc dlouho. V tý době budu ve 21tt. Nepiju a nekouřím (ani na té diskotéce se nekouří) pouze užít s kamarádkou její velkej den. Myslíte že by ten hluk z muziky mohl mimču uškodit kdybych tam necelé 2 hodiny byla?

Já bych se akorát bála aby do mě někdo nedrcnul ale jinak v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 17:53

Sla bych. miminku to neuskodi jen bych mela strach aby do me nekdo nedrcnul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
9.10.19 18:02

Já byla ve 20tt minulý rok v březnu na festivalu, přes noc a až v Praze(cca 300km od nás) :) A všechno ok :) Nebála bych se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.19 18:11

Na ty lidi si budu muset dát pozor to je fakt, moc všem děkuju :D

• Nahlásit
  • Citovat
9.10.19 18:17

Jdi a užij si to, ono stejně nejspíš moc dlouho tancovat nevydržíš, já si pamatuju, že s prvním těhotenstvím jsem chodila ven do 7.měsíce, ale od 20tt jsem spíš posedávala, než bych se někde hýbala a moje mimino mi dávalo jasně najevo, že teda před reprobednama stát nemám :-) Takže poslouchej svoje tělo, kdyby ti nebylo dobře běž domu…

jen jeden postřeh…jako střízlivou mě to stejně přestávalo bavit úměrně tomu, jak byli ostatní opilí :-) takže za mě 2-3 hodiny úplně stačily :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 18:19

Záleží jak moc nahlas to bude. Já jsem trvá omezila strelbu kvůli hluku. Nicméně diskotéka podle mě není takový randal. Byla jsem teď na svatbě kde hrála kapela, ale tak nějak normálně a tancovala jsem hodně. Takže si ani nemyslím ze bys to musela jen prosedet. Jsem 19tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13468
9.10.19 18:44

Hluk neva, já bych se bála spíš, že tam bude někdo nality a strčí do mě nebo mě kopne do břicha. Když vidím ty diskotéky u nás tak bych tam těhotná nevlezla ani omylem. Jestli je to nějaký ne úplně narvany podnik a půjdeš brzo než se to tam úplně rozdivočí tak asi v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 18:53

Miminku hluk nevadí, jen dávej velký pozor na bříško a ostatní lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
9.10.19 18:53

Já se chystám na koncert, 25tt, užij si diskotéku a oslavu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35351
9.10.19 18:58

V klidu, byla jsem v klubu někdy asi 28tt. Žádné prudké pohyby, pobav se s kamarády a právě proto, že teď už se nikde ani nekouří, je to úplně v pohodě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
9.10.19 21:12

Byla jsem v 8 měsíci. Jen jsem sice posedavala ale pak mi manžel řekl jestli si na chvíli nezatančíme. A lidi si na mě doslova ukazovali prstem. Ale užila jsem si to a miminko vpořádku. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama