Dítě 16 měsíců a mávání rukama

Anonymní
3.1.21 13:19

Dítě 16 měsíců mávání rukama

Zdravím všechny, mám takový dotaz, spíše mě zajímá jestli to dělají/dělali i vaše děti. Syn je narozen v 35tt, je celkem šikovný, rozumí uz dost věcem co mu říkáme, ukazuje na to co ho zajímá, říká pár slov, chodi hezky, slyší normálně na jméno…co mě trochu děsí je, že při radosti nebo když něco chce, tak jakoby mává celou rukou, někdy i oběma rukama, nebo je dá nahoru jako když ukazuje jak je veliký, neni to takovy ten pohyb do stran jakoze leta spiš to vypada jako kdyz dela papa celou rukou. Tak nevim jestli to resit a pediatrem…jinak zvuku se neboji, miluje hudbu, je mazlivy, kutali nam micek…tak nevim co by to mohlo byt, on u toho i dupe nohou nebo si poskoci..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2985
3.1.21 13:22

Taky to mé dítě dělalo a vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1709
3.1.21 13:28

Hele skoro kazde dite ma do urciteho veku nejaky autisticky rys. Vubec nic to takto izolovane neznamena. Casem to zmizi. Nic bych neresila. Co pises, tak je sikovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12286
3.1.21 13:34

Učí se létat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
3.1.21 14:08

Pri radosti naprosto normalni chovani. Kdyby to dite delalo delsi dobu i ve chvilich treba zamysleni, cteni atd, tak bych zpozornela. Takhle ale bych byla v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 14:16

@luci.no Ne, jinak si normalne hraje v klidu s hrackama, dela to jen pri radosti nebo nekdy kdyz neco chce.

• Citovat
  • Nahlásit
2559
7.1.21 00:06

Myslím, že je to úplně normální projev radosti :hug: malé je 16 měsíců a dela to taky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
7.1.21 00:12

Je to normální. Ale stejně časem půjdete k lékaři, tak se na to můžeš pro jistotu zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6034
7.1.21 00:13

Synovi je 7let a dělá to stále, žádnou diagnózu nemá, i ve škole funguje bez problémů. Ostatní sourozenci to nedělají ani nedělali. Ptala jsem se na to v PPP a prý je to jeden ze znaků Aspergera, ale žádné jiné syn nemá, tak je prý normální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat