dítě a kšírky

46
6.12.06 16:45

dítě a kšírky

Ahoj holky. malá byla na kontrole kyčlí po 6 nedělí a dr. nám sdělil, že mám dávát plenu navíc, nakontrolu půjdeme ve 3 měsících, pokud se nám stav nezlepší, dostaneme kšírky. Máte s nimi někdo zkušenost? mám z toho strach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35
6.12.06 18:02

Ahoj atyno, my dostaly kšírky ve čtyřech měsících. Po šestinedělí měla malá kyčle v pořádku, ale na kontrole ve čtvrtém měsíci jí zjistili plošší kloubní pouzdro, tak dostala dečku - šílené monstrum, které jí pořád tlačilo a padalo a malá se vztekala, šle byly krátké a tlačily a prý ta dečka ani nijak zvášť nepomáhá. I kvůli jiným věcem jsme změnily lékaře. Ten nám na:,–(il kšírky. Vypadá to na první pohled šíleně, ale v podstatě je v tom mimi pohyblivější než s dečkou. Doktor je miminku na:,–(í, zapne na několika místech přezky, tak, jak je potřeba a ty to potom sundaváš jen na bříšku a dole na nožičkách, ostatní přezky zůstanou zapnuté, takže je to pak jednoduché, znovu je nandat. Ale stejně je lepší je sundavat jen na koupání, plínu přebalovat i s nimi, protože se mimčo nejvíc vzteká právě při nandavání kšírek, jinak mu to ani nepřijde, že je na sobě má. Tak držím pěsti, ať máte kyčle v pořádku, pokud nebudou, tak se kšírek neboj, my teď byly na kontrole po třech týdnech nošení a je tam 100% zlepšení, sice je máme ještě chvíli nosit, ale spíš pro sicher :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TP
2782
6.12.06 21:43

ahoj, já jsem na dceru dostala tzv. peřinku (vycpaná plenka se šlema) ve 4.týdnech. Příští týden jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá jestli to pomáha.

Co mi řikal doktor, tak plena navíc se už nedává, protože to nepomáhá z důvodu, že děti mají v nožičkách sílu a tu plenku smrskávají a u té peřinky to nejde, protože je vycpaná.

Jinak když nám ta peřinka nepomůže tak dostanem kšírky … :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15858
6.12.06 23:31

my taky dostali pri mesicni kontrole decku, priznam se ze jsem diky sestinedelnim hormonum ji vzhledem k horkemu cervnu oplakala, ale nam pomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TP
2782
6.12.06 23:34

Hanka 1 - a jak dlouho jste ji měli ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15858
6.12.06 23:41

dostali jsme decku, kdyz byl male mesic a mela ji do konce tretiho mesice, ale z toho ten posledni mesic jen na spani behem dne a celou noc.
Bylo mi ji lito, ze je nemuze hybat a ze ji v ni bude vedro. Nakonec to nebylo tak strasne a ji to nastesti vubec neprislo - byla i ve veku kdy se jeste moc nehybala…Vim akorat, ze koncem toho tretiho mesice jsem decku nedavala do autosedacky, protoze se tam s ni nevesla a ac v sedacce vzdy spolehlive usnula, tak jezdila bez decky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
7.12.06 13:28

holky, díky za zkušenosti, jsem trochu klidnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu