Reklama

Dítě pořád pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petula6666
Nováček 3 příspěvky 17.04.18 20:50
Dite furt place

Dobry den,
Mame mesicni dite a nevim proc furt place.
Po porodu sem dostala antibiotika kvuli zanetu zil. Ale rekli mi ze mam normalne kojit dal. Magori. :/ Pak sme dojeli dom a kojila jsem jeste dva dny ale pak zacal maly hrozne zvracet a prujem a osypal se. Tak jsem sla za doktorku a ta mi okamzite predepsala UM. Nejdrive sme nasadili nutrilon HA. Prvni dny to bylo v pohode ale pak mel hrozne koliky. Tak nam doktorka predepsala nutrilon proti alergii na kravske mleko. Ale to bylo jeste horsi tak sme nakonec dali na znamou na nasadili klasicky nutrilon jedna. Uz mu to davame 3 tydny a vypada to v pohode. Kadi dobre, skoro kazdy den a prej vzorova stolice, blinka taky normalne, sem tam po jidle a kdyz sebou moc hazi. Takze si myslime ze mu mleko sedi. Ale furt place. A uz nevime cim to je.Uz od narozeni sebou strasne pere. Macha rukama a je hrozne neklidny a leka se. A taky hrozne prdi. A vzdycky pred i po prdnuti hrozne rve. Tak sme si mysleli ze ma hlad ale uz mu davame 120 po 3 hodinach a stejne furt rve. Hlavne nechapeme proc place i po jidle kdy by mel byt spokojeny. Jinak pres noc spi pekne skoro celou ale pres den kdyz neni v kocarku tak jenom rve a ani na rukach ho nepomoze nosit.
No trochu jsem se rozepsala ale chtela jsem to co nejvice popsat a budu rada za kazdou radu. Treba ste si uz tim nejaka taky prosla. Predem dekuji.

Reklama

Reakce:

lootseek
Stálice 62 příspěvků 17.04.18 20:57

Ahoj, doporučuju knížku „Nejšťastnější miminko v okolí“, kde autor popisuje, jak rychle a účinně zklidnit malá miminka pomocí pěti zásad (zavinování, poloha na boku nebo bříšku, houpání, bílý šum, sání/dudlík). Vyzkoušet všechno, případně různě kombinovat…

Carolin14
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 21:01

@Petula6666 u nás to byly koliky, které bohužel trvaly 6m a od 4m se k tomu pridaly i zuby. Musí se to vydržet. Pevné nervy :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 17.04.18 21:03

Náš malý první tři měsíce taky proplakal. Kdyz to nebyly prdíky, chtěl být prostě u maminky. Byl také tak neklidný, věčně rozhazoval ručkami a nemohl kvůli tomu usnout. Musela jsem jen nosit a mazlit. Koupila jsem si Manducu i šátek, aby mohl být u mne. Spal s námi v posteli. Pak se to začalo postupně zlepšovat, dneska(5měsíců) už si i krásně vydrží hrát pod hrazdičkou a nebo mu pustím písničky. Ale když je unavený nebo mu není dobře, dožaduje se maminky úplně stejně. Když potřebuji něco udělat, nosím ho v Manduce a jsme spokojení oba.

aleaa
Kecalka 312 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 21:03

Nám pomohl šátek a skákání na míči. :lol:
Ať je brzy lépe :hug:

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 21:09

Kup mu neco na prdiky. U nas pomohl Infacol. A pry pomaha rektalni rourka, ale a tou nemam zkusenost. Pokud mava a rucickama a leka se, tak pevne zabalit do zavinovacky. Aby mel rucicky u tela. A zkuste bily sum. Staci z mobilu, je toho plny youtube. A pevne nervy.

Petula6666
Nováček 3 příspěvky 17.04.18 21:32

Tak my uz pouzivame snad vsechno. Kapky na prdiky babycalm, probiotika. Ted sme koupili satek ale z po celem dnu me boli hrozne zada. A na zoubky calgel. Do zavinovacky nechce dat ruky. Musi je met volne a mavat s nima jinac chytne histerak. A sumy pouzivame všechny mozne ale nejvic zabira digestor ale nesmime to vypnut jinak se vzbudi a nevime jestli z toho nebu blbi kdyz mu to bude furt hucat u hlavy. :)

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 17.04.18 21:49

@Petula6666 Měsíční dítě trápí zuby? :think: Nám zabrala hračka a takový to pérovací lehátko… Ale to už byla holka trochu větší, na prdíky pomáhalo koupání v kyblíku, to byla ta nejlepší věc, kterou jsem pro děti pořídila :srdce:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 17.04.18 21:50
@Petula6666 píše:
Dobry den,
Mame mesicni dite a nevim proc furt place.
Po porodu sem dostala antibiotika kvuli zanetu zil. Ale rekli mi ze mam normalne kojit dal. Magori. :/ Pak sme dojeli dom a kojila jsem jeste dva dny ale pak zacal maly hrozne zvracet a prujem a osypal se. Tak jsem sla za doktorku a ta mi okamzite predepsala UM. Nejdrive sme nasadili nutrilon HA. Prvni dny to bylo v pohode ale pak mel hrozne koliky. Tak nam doktorka predepsala nutrilon proti alergii na kravske mleko. Ale to bylo jeste horsi tak sme nakonec dali na znamou na nasadili klasicky nutrilon jedna. Uz mu to davame 3 tydny a vypada to v pohode. Kadi dobre, skoro kazdy den a prej vzorova stolice, blinka taky normalne, sem tam po jidle a kdyz sebou moc hazi. Takze si myslime ze mu mleko sedi. Ale furt place. A uz nevime cim to je.Uz od narozeni sebou strasne pere. Macha rukama a je hrozne neklidny a leka se. A taky hrozne prdi. A vzdycky pred i po prdnuti hrozne rve. Tak sme si mysleli ze ma hlad ale uz mu davame 120 po 3 hodinach a stejne furt rve. Hlavne nechapeme proc place i po jidle kdy by mel byt spokojeny. Jinak pres noc spi pekne skoro celou ale pres den kdyz neni v kocarku tak jenom rve a ani na rukach ho nepomoze nosit.
No trochu jsem se rozepsala ale chtela jsem to co nejvice popsat a budu rada za kazdou radu. Treba ste si uz tim nejaka taky prosla. Predem dekuji.

Nevim, ale me mimi 3 hodiny nevydrzi po UM. Tak max.dve hodiny. A pije 150.
V mesici pila 100 kazdy dve hodiny. No jestli breci i po jidle, tak ma mozna jeste hlad. Mozna mu to naredit, dat vic mlika, aby ho nebolelo brisko.
Jinak probiotika bud probioMaxik nebo biogaiga. Biopron je nic moc. No davam vic jak tech 5 kapek a je po prdeni a zacpach. Davam Maxika.
Jinak ja bych zkusila dat jiny mliko. Kazdyho koho znam, tak na Nutrilon nadavali. Ja sem ho radsi ani nezacala davat.
No a odmalinka spi na brisku. Jeste zkus nahrat brisko.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 19.04.18 00:43

@TopSecret
Biopron má malá od narození, ani jedna kolika, bezproblémové vylučování, prdění, příkrmy bez problemu, netvrdili bych, že je nic moc :) Nutrilon má také od narození, první měsíc Nutrilon ha, teď Nutrilon 1 a na konci měsíce přejde na Nutrilon 2, také bez potíží. Každé miminko je jine

Xkoralkax
Povídálka 13 příspěvků 19.04.18 06:20

Jestli můžu poradit, tak cvičit nožičkami před každým jídlem, děcko se hezky vyprdi a rozjedou se střeva.. potom je dobrá Hacka-houpacka na zavěšení na strop.. když zadáte do vyhledávače, zjistíte, co to je a nám teda pomohla, byl v tom klidný a krásné přes den spal. Pevné nervy

Petula6666
Nováček 3 příspěvky 19.04.18 19:30

Tak mozna mu nerostou zoubky ale uz zkousime vsechno… ;) a o tom kybliku nic nevim…:)
Tak prej se nama davat UM po mene jak 3 hodinach… a mleko uz jinsi zkouset nechceme to bysme mohli zkouset do nekonecna… a ty probiotika zkusime zmenit… ;)
No ale prave on prdi furt pri jidle po proste furt… ale beci u toho… spis nechapeme proc beci po jidle a furt macha tema nozkama a rukama tak… :/ asi je to proste urvanek… tak snad se to po tech 3 mesicoch zmeni… :/:/ ;)

Bídžej
Kecalka 179 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 13:33

@Petula6666 @lootseek
Souhlasím, ta knížka je poklad! Zakladatelko, pošlu vám shrnutí do zprávy, psala jsem to už i jiným maminkám. Držte se :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >