Dítě má rýmu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.1.22 18:15

Dítě má rýmu

Již nějaký ten pátek chodím sem číst různé diskuze…

Mám pětileté dítě, které trpí na rýmu. Výtok z nosu, když si lehne (změna polohy), nají se nebo přechod z tepla do zimy. Jinak je zdravé. Žádné další příznaky. Ve školce s tím mají, ale nějak problém a každou nudli řeší jako nemoc. Začíná mi to vadit, být doma s zcela zdravým dítětem. O komplikaci v práci nemluvě. Vlastně jsem nucena brát si paragraf na to, že dítěti ukápla při poledním spánku nudle z nosu.

Dá se to nějak řešit? Jít na alergii?

Jsem sama bez partnera, hlídacích prarodičů. Osobní asistentku jsem nesehnala (kombinované postižení). A chůvy se bojí takové děti hlídat. Ráda bych chodila do práce a nebyla závislá na sociálních dávkách. Ale takhle můžu čekat, že mě i z té, co jsem sehnala asi brzo vyrazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67541
17.1.22 18:18

@Alexandria Nixia alergo a papír od dr, že není infekční :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36652
17.1.22 19:03
@martina.se píše:
@Alexandria Nixia alergo a papír od dr, že není infekční :think:

Pokud to dítě má jen o října do dubna a v létě je v cajku, tak to neprojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67541
18.1.22 08:07

@Bábrdl jako nám napsala papír dětská.. kluk od října do dubna tuberacky kašel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36652
18.1.22 08:58
@martina.se píše:
@Bábrdl jako nám napsala papír dětská.. kluk od října do dubna tuberacky kašel :think:

Tak zkusit to může, ale pochybuju, že jí to teď - v době covidu - někdo napíše.

Jako dítě, které mělo „od října do dubna tuberácký kašel a rýmu“ a naši to brali tak, že se „nedá nic dělat“ a nemůžo být furt na paragrafu, ti ale řeknu, že jsem si tím vysloužila chronické potíže a byla bych stokrát raději, kdyby mě nechali vyléčit a vyležet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67541
18.1.22 11:29

@Bábrdl u nás to bývalo dřív.. nikdy jsme nepřišli na to, proč to tak je.. léky nezabíraly atd.. ted už 2 roky klid :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat