Modřiny po těle u dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1276
10.1.22 22:10

Modřiny po těle u dítěte

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli vaše děti taky mají pořád modřiny? Syn( 5 let ) měl pořád modřiny na nohách, říkala jsem si že je to od toho jak si hraje, ale poslední dobou má modřiny i na rukách a dnes jsem zjistila i na ramenech. Občas se někde bouchne a to víme, že má od toho, ale teď má po těle dost modřín a neví od čeho. Vypadá, jak kdyby jsme mu ublizovali :( Jsou vaše děti taky plné modřin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11652
10.1.22 22:11

Určitě šla k doktorovi na rozbor krve a přeju ať je to v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 22:15

@Meggynka Radsi s nim zajdi k lekari na krev pro klid duse, muze to byt uplne v pohode, ale kamaradi takto prisli u syna na leukemii :,(. Samozrejme preju, at to nic neni.

• Citovat
  • Nahlásit
4650
10.1.22 22:16

@Meggynka syn má modřiny jen na nožičkách, jinak ne :think: raději bych navštívila lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
10.1.22 22:17

@Meggynka

Má sourozence, kamarády? Náš druhý nejmladší (2,5 roku) měl na pažích velké modřiny. Vždycky se starším sourozencům plete do her a ti ho pak třeba kousli (ne moc, malinko, ale na modřinku to stačilo a když se to opakovalo…) fakt vypadal jako týrané dítě. Takže jsem zavedla pravidlo, že kdo to bude dělat, bude uklízet (zametat, vyndávat prádlo z pračky, uklidí roztahané hračky…) plus se snažím těm starším ukázat, jak ho zapojit do jejich her tak, aby jim nepřekážel… a ono to šlo. Modřiny z rukou zmizely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25807
10.1.22 22:22

V každým případě nech udělat krevní obraz, pro klid duše. Ale kdybys viděla, jak vypadá moje sedmiletá sladká holčička… :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
10.1.22 22:22

U nas nohy ano (kolena, holeně), obcas potlucena zada, spis sedrena, jak nekde sklouzne. Ruce, hrudnik jinak nic. Znami takhle taky zjistili bohuzel leukemii, s nastupem do skolky. Nejdriv mysleli. ze se tam deti bouchaji, vic skotaci, ale pak se pridaly prujmy, horecky… Nemusi to byt nic tak vazneho, ale pro klid duse bych zasla na vysetreni :nevim: Na kurzu prvni pomoci rikali, ze matky maji sesty smysl a jakmile m zacne hlodat cervik v hlave, mame na nej dat a radeji resit hned, i kdyby zbytecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
10.1.22 22:24

Držím palce, aby to nic nebylo! :kytka:
Já měla modřin hodně už jako děcko, a teď skoro ve 30 je to furt to samý – jak se někde byť úplně minimálně praštím, tak hned modřina, když se praštím víc, tak takovýty temně fialový co jdou do žluta v okolí, no fakt nádhera, zvlášť když je sukňový nebo kraťasový počasí :mrgreen: jinak na krvi jsem byla, všechno ok, nedostatek ničeho nemám, ale jsem takový ten štíhlý typ postavy, špíčků moc není, a to se pak tvoří ty modřiny fakt snadno. Není syn taky hubený, že by to bylo z toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5792
10.1.22 22:29

Moje dcery jsou taky samá modřina. Teď v zimě tedy tolik ne, ale jak jezdí v létě na kole, tak jsou pobité od těch pedálů, takže holeně mají modré. Na pažích mají modřiny výjimečně, ale třeba na zádech - nad obratli, v kříži a nad lopatkami někdy mívají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6804
10.1.22 22:41

Já jsem teda taky sama modrina, stačí se mi někde dotknout. Kluk je nemehlo po me, ale jede klasika - kolena a holene. V lete jak má krátké gate tak je to ještě horsi, teplaky něco utlumi. Občas něco na zádech, ale zatím jsem nepostřehla nic a rukou nebo břiše. V obliceji většinou vím - jde a necumi nebo tuhle spadl na kolobezce, ale je to vyjimecne. Taky bych pro klid duše nechala udělat krevní obraz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
10.1.22 22:43

Já jsem taky mívala furt modřiny jako dítě a jeden čas jsem i brala nějaké prášky na snížení srážlivosti krve. Ale pak se to nějak srovnalo, už dávno je to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2437
10.1.22 22:45

Urcite bych sla k lekari co nejdrive, pokud si nejste vedomi nejakych sarvatek s detmi nebo nedela nejaky sport

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4168
10.1.22 22:48

Ja na to jako mala trpela, na vsech skolnich fotkach mi pod silonkama prosvitaji modraky. Ale mela jsem je jen nohach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13908
10.1.22 23:14

Zajděte na krev, ja mam sklony k modrinam protože co si pamatuju resim malo zeleza v krvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
10.1.22 23:18

Může být málo krevních destiček, řešíme také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat