Dítě mám nacpané jen pod žebry?

83
20.12.19 17:45

Dítě mám nacpané jen pod žebry?

Hezký večer, jsem v 31 tt a malá je už přes měsíc nacpaná jen pod žebry. Břicho mám úplně naplé a bolavé a od pupíku dolů je měkke a prázdné. Už se mi to zdá divné. V tomto týdnu je většina dětí už hlavou dolů. Pohyby cítím jen nahoře, občas lehce dole, ale to jí tam zabloudí asi noha. Nemůžu pořadně dýchat a ani sedět protoze mě to hrozně tlačí. Je to normální? Bojím se aby tam neměla nejsou překážku a díky ní se nemůže otočit do jiné polohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7149
20.12.19 18:02

@Aja646 na otočení má času ještě dost, mně takhle malá ležela i když už byla otočná hlavou dolů. Myslela jsem, že porodím nejméně čtyřkilové dítě a ta můra měla 2700g. Ale poslední dva měsíce před porodem bylo fakt peklo. Až mě to bolelo, jak mi rvala nohy do žaludku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
20.12.19 18:11

Ahoj jsem stejny tt a malej taky hlavou nahore. Na otoceni ma jeste casu azaz… Kazdopadne, to co mi dela pod zebry, bych klidne zaradila na seznam pro mucirnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
20.12.19 18:21

Take si to pamatuji, nemohla jsem vubec sedet, hlavne v aute.Ted nejak bude velky UZ, ne? Poradit se muzes. Ale prekazka tam nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
20.12.19 18:26

@tini už jsem ho měla, malá je příčné poloze nahoře pod žebry. Měla jsem od 27 tt do 31 tt
tři ultrazvuky a vždy měla stejnou polohu. Hlavu má vpravo pod žebry a nohy vlevo. Doktor říkal že má ještě chvíli čas na otočení ale že si myslí že už tak zůstane :neutral_face:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
929
20.12.19 18:44

@Aja646 úplně stejnou polohu měla moje druhá dcera, udělala si z jater polštář :mrgreen:. Úplně tě chápu. Zase ber jako pozitivum, že netlačí dole :palec:. Doktoři z ni byli taky nešťastní, nešlo natočit ozvy, pořádně udělat ultrazvuk. Naštěstí byli trpěliví a dcera se opravdu sama otočila, 5 dní před termínem, narodila se spontánně, přirozeně, přesně na termín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17257
20.12.19 18:52

@Aja646 ja to mela u prvniho. Byl KP a furt mi tlacil hlavou do pravych zeber. Ja si na to vzpomenu a uplne me tam picha. No vydrzelo to az do porodu. Ja rikala, ze mi prava plice snad ani nemuze fungovat. Hrozny to bylo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 18:54

Dnes mám termín a malá má nohy nacpane pod mými zebry, občas mi přijde, ze má na každé straně nohu, celkem by mě zajímalo jak tam leží :lol: v sedě je to hodně nepříjemné. A já už se jen modlím ať už jde ven :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6083
20.12.19 19:12

Já jsem 32tt a malej je taky pořád hlavou nahoru a ještě bych řekla, že ji má pod levým žebrem, jak to tam tlačí. Před před týdnem, na 3.screeningu, byl hlavou dolů, nohy pod pravým žebrem a páteř vlevo. Prostě se tam pořád ještě točí. Doktor říkal, že má sice ještě chvilku čas, ale ať zkusím nějaké cviky, co na to pomáhají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17257
20.12.19 19:32

@boruvkay ja mela od gyndarky cviky na KP, zkouseli jsme premlouvat, svitit baterkou a nic :( Nekdy to tak ma byt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8607
20.12.19 19:34

Také jsem měla, a to uz byl otoceny hlavu dolů. teď je ta se hlavou dolů. Bylo to dost bolestivé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 23:10

No vy mi mluvite z duse. Dnes ho dr. videla, ze je uz hlavou dolu, ale doted byl napric pod zebry (taky mu nebylo videt nic krome mozku) a dneska se rozprostel po organech, neumim si predstavit jak. V aute hruza, nejen, ze se skoro uz nevejdu za volant, ale jeste me kope do zeber. A ted se mi cely vecer chce :poblion: :roll: jo a jeste jednu oblibenou polohu ma, ze se asi rukama a nohama zapre o organy a vystrci hřbet nohure vpravo, taky na :poblion: :,(

Drzme si palce, at uz to utece :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2563
20.12.19 23:16

Ještě má mimčo čas na otočení, já měla malou taky ještě před dvěma týdny příčně a hned pak KP a teď v 35tt je už hlavou dolů ale narvaná taky nahoře. Většina dětí se kolem tohoto týdne otočí a už tak zůstane :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6083
21.12.19 17:38

@LindaPraha jo to mi dr. taky říkal, že někdy má to dítko důvod zůstat hlavou nahoru a nikdo neví proč…no uvidíme, pořád ho cítím dole, tak je asi pořád hlavou nahoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama