Dítě mě po rozvodu odmítá

1
15.3.21 23:02

Dítě mě po rozvodu odmítá

Dobrý den, píši bakalářskou práci, která se zabývá řešením situace, kdy se dítě staví po rozvodu k jednomu z rodičů odmítavě - nechce za ním chodit, trávit s ním čas, je ten „špatnej“, co rozbil rodinu, atd. a kde tohle odmítavé chování druhý rodič podporuje nebo dokonce iniciuje. (Třeba tak, že dítě proti vám manipuluje, všechno dovolí, dělá ze sebe chudáčka a z vás potvoru, atd. a děti to přebírají a fakt mají pocit, že to tak je a chtějí k otci odejít, nebo dokonce už odešli). Práce se zaměřuje zejména na hledání řešení (co funguje, nefunguje, co dělat, nedělat,…), proto zahrnuje jak rozhovory s psychology, tak s rodiči, kteří to zažili, nebo zažívají (ať už to nakonec dopadlo jakkoli). Vypadli mi z výzkumu 2 rodiče, tak se ptám zde, jestli tu náhodou není rodič, který má tuto zkušenost a byl by ochotný se mnou zrealizovat 30 ti minutový online rozhovor a poskytnout svoje zkušenosti dále. V práci bude samozřejmě vše anonymní. Pokud bude zájem, až bude práce hotová, klidně ji nasdílím. Díky moc, případně poprosím soukromou zprávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat