Dítě na místě spolujezdce

Anonymní
16.6.20 17:40

Dítě na místě spolujezdce

Zdravím :kytka:
Budu si konečně pořizovat vlastní auto, přítel má větší auto a já chci menší, určitě budu jezdit s dcerou 2 roky :) zajímalo by mě jestli muže sedět vedle mě na místě spolujezdce, samozřejmě v autosedačce a vyple airbagy.
Jezdíte takhle s dítětem, nebo ho raději nechávat na zadním sedadle, já se jen pouze ptám skrz toho abych to dítě měla na blízko skrz třeba kdyby kňouralo nebo cokoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
16.6.20 17:45

Ja tedy vozim malou (2 roky) na zadnim sedadle, ale kdyz jede s pritelem sama tak ten ji vozi na sedadle spolujezdce (je pak mene nervozni)…sedacku ma posunutou az uplne dozadu co to jde a pokud je v posmerne sedacce, tak uz se zapnutym airbagem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
16.6.20 17:55

Radím vozit dítě vzádu, a to přesně z důvodu, že když začne kňourat atd., aby si se i nadále věnovala řízení a našla třeba rychle místo na zastavení. Takhle se budeš věnovat dítěti, čímž se snižuje věnování řízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
16.6.20 17:57

Malá děcka jsem vozila vzadu. Dnes občas holku vezmu vedle sebe, ale to fakt jenom občas. Jenže je na základce. U tak malého děcka bych si netroufla. Bude tě rozptylovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
16.6.20 18:03

@peskovas airbag musi byt vypnuty, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22492
16.6.20 18:08

Nevozila bych ani male miminko, bude te rozptylovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4335
16.6.20 18:08
@Kosopemi píše:

jen u protisměrné sedačky, pokud jezdí po směru tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4335
16.6.20 18:09

Vozím děti vzadu. Vepředu jen výjimečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
16.6.20 18:10

Viděla jsem zenskou co mela jednu autosedačku vzadu, a jednu vepředu. Myslela jsem že to je zakázaný.. 8o Nikdy bych tam dítě nevozila..a při jízdě se věnuj prosím řízení, ne kňourajícímu decku… To radši někde zastav…

Příspěvek upraven 16.06.20 v 18:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
16.6.20 18:10

@Lucka1111 Aha, dekuji. Myslela jsem, ze to plati pro vsechny autosedacky. Chyba :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51958
16.6.20 18:12

Když mám místo, vozím a ráda. Vždycky si střihaj, kdo pojede první :jazyk:
To o místě smrti není pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53772
16.6.20 18:12

No a když dítě vpředu kňourne tak co uděláš? Budeš ho utěšovat, za jízdy podávat křupky nebo dudlík?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
16.6.20 18:13
@Kosopemi píše:

Vypnuty musi byt u protismerne, kdyz jede po smeru tak by mel byt prave aktivni a sedacka co nejdale

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15099
16.6.20 18:14

Já hodila osmiletého dopředu původně proto, že jsem vzadu měla jeden pás rozbitý.. A vlastně jsem zjistila, že mi to vyhovuje a už ho dozadu nedám.. Naopak mě rozptyluje, když vezu vzadu sestileteho, že na něj nevidím..
U protismerne sedačky musí být airbag vypnutý, u poměrné zapnutý, ale sedadlo posunuté úplně dozadu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2199
16.6.20 18:36

Vzdy jsem voza vzadu a koukam max do zrcatka, kdyz mely protismernou, mely taky zrcatka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat