Ditě nebo vztah?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 11:57

Dite nebo vztah?

Dobrý den,
je mi 32 a chtěla bych dite. Bohuzel ho nemohu mít přirozené, protože mi byly odebrány vejcovody, bylo nám doporučeno podstoupit umele oplodneni. Bohuzel partner na to zareagoval tak, ze když dite nejde přirozené, dite mít nemáme. Nemohu se před nim již o dětech zmiňovat, proste je nechce. Je to pro mě hrozne tezke, protože partnera miluji, ale rikam si, jestli by nebylo kepsi rozejít se a najit si někoho, kdo se mnou do toho půjde. Nevím, jestli zvládnu život bez děti 😔 jaký je Váš názor. Rozešly by jste se, kvůli možnosti mít dite?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2658
21.10.21 11:59
@Anonymní píše:
Dobrý den,
je mi 32 a chtěla bych dite. Bohuzel ho nemohu mít přirozené, protože mi byly odebrány vejcovody, bylo nám doporučeno podstoupit umele oplodneni. Bohuzel partner na to zareagoval tak, ze když dite nejde přirozené, dite mít nemáme. Nemohu se před nim již o dětech zmiňovat, proste je nechce. Je to pro mě hrozne tezke, protože partnera miluji, ale rikam si, jestli by nebylo kepsi rozejít se a najit si někoho, kdo se mnou do toho půjde. Nevím, jestli zvládnu život bez děti 😔 jaký je Váš názor. Rozešly by jste se, kvůli možnosti mít dite?

Rozhodně dítě. On se může s tebou rozejít až třeba ani to ivf u tebe už nepůjde. A nejdůležitější je to, že ty dítě chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
21.10.21 12:02
@Anonymní píše:
Dobrý den,
je mi 32 a chtěla bych dite. Bohuzel ho nemohu mít přirozené, protože mi byly odebrány vejcovody, bylo nám doporučeno podstoupit umele oplodneni. Bohuzel partner na to zareagoval tak, ze když dite nejde přirozené, dite mít nemáme. Nemohu se před nim již o dětech zmiňovat, proste je nechce. Je to pro mě hrozne tezke, protože partnera miluji, ale rikam si, jestli by nebylo kepsi rozejít se a najit si někoho, kdo se mnou do toho půjde. Nevím, jestli zvládnu život bez děti 😔 jaký je Váš názor. Rozešly by jste se, kvůli možnosti mít dite?

Já ano. Rozešla bych se. Chlapi přicházejí a odcházejí, nebude tento bude jiný.
Dítě je láska na celý život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4217
21.10.21 12:02

Dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9123
21.10.21 12:03

Myslím si že je to od něj vá¨ýmluva a ve skutečnosti děti vlastně ani nechce a toto se mu hodí. pokud by dítě šel klidně by do umělého oplodnění šel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
21.10.21 12:04

Muze se stat ze vy snim zustanete, a on si pak najde nejakou mladou co sni decko bude mit.. jeto sobecke id neho… jabych sla pryc… kdyz nechce tak nechce… jako, uprimne… porad to bude vase dite.. nechapu o co mu jde… sobec to je… jen at pak nezustanete sama a bez ditete :nevim: jen muj nazor, nikoho pohorsovat nechci a ani nemela v planu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4487
21.10.21 12:07

Nemít dítě tě bude bolet celý život. Rozchod s chlapem časem přejde a potkáš jiného…
Navíc jak píšou holky, není nikde jistota, že se stejně časem nerozejdete a ty už třeba na dítě budeš stará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
21.10.21 12:13
@prokr píše:
Já ano. Rozešla bych se. Chlapi přicházejí a odcházejí, nebude tento bude jiný.
Dítě je láska na celý život.

Souhlas :palec:. On ze ted nechce, neznamena ze za par let nebude chtit potomka a ver ze bez pochyb te opusti a pujde o dum dal. Naprosta vetsina muzu si preje pokracovani rodu…Vybrala bych si dite, jak rika prokr chlapi prichazeji a odchazeji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12039
21.10.21 12:23

Dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
21.10.21 12:24
@Jarka K píše:
Nemít dítě tě bude bolet celý život. Rozchod s chlapem časem přejde a potkáš jiného…
Navíc jak píšou holky, není nikde jistota, že se stejně časem nerozejdete a ty už třeba na dítě budeš stará.

Souhlas, lip bych to nenapsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
21.10.21 12:24

Možná to bude nepopulární, ale ja úplně chápu názor chlapa, ze nechce podstupovat uměle oplodnění.
Nicméně postavila bych ho k tomu tak, jak se ted rozhodujes, tedy bud dítě nebo vás vztah. Ty dítě chceš a pokud on se k tomu staví takhle, budeš muset asi hledat někde jinde …
O ivf toho moc nevím, ale asi to nebude úplně krátkodobý proces, navíc s tím, ze před tím budeš muset najít jinyho vhodnyho partnera se kterým chceš zakládat rodinu, tak bych rekla ze už mas dost co dělat 8o Řešila bych to co nejdřív, i když to nebude nic prijemnyho ani pro jednoho z vás …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6970
21.10.21 12:39

Dítě by pro mě byla priorita a myslím, že tvůj chlap se jen vymlouva, pokud by dítě opravdu chtěl, udělá proto cokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16016
21.10.21 12:46

A driv deti chtel…?

Taky mi to prijde jako vymluva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
21.10.21 12:50

Rozešla bych se. Možná děti opravdu nechce. Nebo by si časem sám našel někoho s kým je může mít přirozeně. Ty dítě chceš, a myslím, že by jsi se časem trápila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
21.10.21 13:07

Život bez dětí si neumím představit. Pokud po něm toužíš, tak se rozejděte. Ale ne za rok, dva, nedoufej, že si to třeba ještě rozmyslí. Zkus si s ním naposledy promluvit. Pokud neustoupí, nezmění názor, už bych nečekala ani chvíli. Je ti 32, než se dáš dohromady po rozchodu, než někoho najdeš, s kým si budeš rozumět… čas letí, nečekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat