Plesnivé jídlo v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 16:24

Plesnivé jídlo v těhu

Ahoj holky teď jsem snědla asi 4 plesnivá hroznová vína jsem ve 22tt myslíte že se může něco miminko stát? Ohrozit ho? Nebo něco mám strach… Nebo aspoň kdyby jste mi něco poradili děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27853
20.10.21 16:26

Jo, zplesniví ti miminko :zed: :zed: :zed:
a proč jíš plesnivé hrozny? ty nemáš zrak a chuť v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 16:28

@stinga Já si nevšimla nekoukala jsem a když jsem jedla tak jsem se nekoukla jak vypadají a nejedla jsem po 1 že jo dala jsem si jich do pusy víc no

• Citovat
  • Nahlásit
27514
20.10.21 16:30

Nic se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
20.10.21 16:30
@Anonymní píše:
@stinga Já si nevšimla nekoukala jsem a když jsem jedla tak jsem se nekoukla jak vypadají a nejedla jsem po 1 že jo dala jsem si jich do pusy víc no

a proč jsi to nevyplivla, vždyť to muselo být hnusné?
miminku se nestane nic, nemá se mu jak co stát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 16:32

@stinga No já poznala až podle chuti když jsem polkla pak jsem začala plivat že jo ale až když jsem cítila chuť v krku bohužel…

• Citovat
  • Nahlásit
18761
20.10.21 16:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky teď jsem snědla asi 4 plesnivá hroznová vína jsem ve 22tt myslíte že se může něco miminko stát? Ohrozit ho? Nebo něco mám strach… Nebo aspoň kdyby jste mi něco poradili děkuji
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23097
20.10.21 16:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky teď jsem snědla asi 4 plesnivá hroznová vína jsem ve 22tt myslíte že se může něco miminko stát? Ohrozit ho? Nebo něco mám strach… Nebo aspoň kdyby jste mi něco poradili děkuji

Omg. Už zase? 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.21 16:49

Já se tady vážně bavím. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
20.10.21 17:25

Ano stane vyhnije ti mozek :mrgreen: ty už jsi v minulosti něco plesnivého sníst musela teda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10779
20.10.21 18:45
@Anonymní píše:
@stinga No já poznala až podle chuti když jsem polkla pak jsem začala plivat že jo ale až když jsem cítila chuť v krku bohužel…

Takže ty máš chuťové buňky až v krku? A umíš plival již polknute věci? Normálně se tomu říká zvracení. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat