Dítě nechce usnout

2
14.8.20 21:41

Dítě nechce usnout

Dobrý den,

Máme 16. Měsíční dceru. Poslední dva měsíce nádherně usinala položila jsem ji do postýlky a odešla jsem a ona usla. Ale poslední tyden ji položim do postýlky a ona hystericky řve. A usne jen se mnou v posteli. Potom ji prenesu do postýlky a spí i celou no. Postýlku máme ve vedlejším pokoji kde spí už od září. Tak bych chtěla poprosit o radu co s tím. Už si nevím rady ????Děkuji moc.

Fusková

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1779
14.8.20 21:43
@Sabi6 píše:
Dobrý den,

Máme 16. Měsíční dceru. Poslední dva měsíce nádherně usinala položila jsem ji do postýlky a odešla jsem a ona usla. Ale poslední tyden ji položim do postýlky a ona hystericky řve. A usne jen se mnou v posteli. Potom ji prenesu do postýlky a spí i celou no. Postýlku máme ve vedlejším pokoji kde spí už od září. Tak bych chtěla poprosit o radu co s tím. Už si nevím rady ????Děkuji moc.

Fusková

Uspí ji a přenést k sobě :nevim: nevidim v tom žádný problém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
14.8.20 21:47
@mamina89 píše:
Uspí ji a přenést k sobě :nevim: nevidim v tom žádný problém :nevim:

Ano ale já chci aby usinala sama. A ne se mnou. Nechci ji tohle naučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2309
14.8.20 21:51
@Sabi6 píše:

Ja chci… :roll: A co chce dite? Spanek deti a jejich pozadavky se meni. Male budou jen chvili…ted je to usinani u maminky v posteli, pak treba jen drzeni za ruku, cteni pohadky, zpivani ukolebavky… a pak ti reknou „mami fuj, nedavej mi pusu“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13460
14.8.20 21:51

:roll: já CHCI. Promiň, ale nevím jestli se smát nebo brečet. Evidentně Ti teď dcera chce být blízko. Možná ji rostou zuby, nebo ji trápí něco jiného, nebo Tě proste jen potřebuje :nevim:
To je problém ji přenést? Proč sebe i ji budeš zbytečně trápit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.20 21:59

@Sabi6 jde ti o tebe nebo o dítě? Prostě tě potřebuje u uspavani a tečka. Jeste se to tolikrát změni. uspis dítě u sebe a přeneses a to je jako ten problém? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
14.8.20 22:01
@Sabi6 píše:

Přesně, jak píšou holky. Ty chceš!!! Dítě tě potřebuje, jinak by to nedělala. Buď ráda užívej si to, ti radím. Za pár let tě posle k šipku a bude ti to líto :think:

Příspěvek upraven 14.08.20 v 22:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50535
14.8.20 22:01

Nektere deti se boji tmy. Zkus ji koupit tu nocni lampicku. Nektere hraji, maji hvezdicky. Delaji pritmi a deti se neboji. Moje deti to nepotrebovaly. Ale mame v rodine deti, ktere prave za tmy v pokoji neusnou. A lampicka zabrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
14.8.20 22:29

Buď ji necháš vyřvat a nebo naplníš její aktuální potřeby a přání a necháš ji usinat s tebou v posteli :roll:. Kdyby se chtěla nosit na rukou, tak to možná i pochopim, že nechceš, ale takhle…? Dyť je to úplně nevinné.
A někde jsem četla jedno moudro: Každá potřeba odezní, pokud je naplněna. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
14.8.20 22:54

Já si dobře vzpomínám na dobu, kdy jsem potřebovala držet mámu za ruku před spaním. Bylo to někdy v první nebo v druhé třídě. Nikdy mě neodmítla. Nikdy mi neřekla, že má práci, že už jsem přece velká, že jsem přece dřív usínala sama a teď najednou takhle blbnu. Kdyby se mě někdo zeptal, proč tak najednou chci mít mámu vedle sebe, nedokázala bych mu odpovědět. Prostě jsem ji potřebovala, cítila jsem z ní bezpečí a takovou tu jistotu, že je tam jen pro mě. Za tím večerním řevem tvé dcerky jsou její emoce, její potřeba, její volání po mámě. Ona se bez tebe třeba začala bát, ale říct ti to nedokáže. A cesty jsou všeho všudy dvě. Buď jí tu mámu večer poskytneš a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3742
14.8.20 22:55

Ja jsem s detmi, kdyz usinaji, doted - 3 a 5 let. Syn se tmy boji, tecka. Jsem na to zvykla a nevadi mi to. Samozrejme by bylo jednodussi, kdyby usinaly samy, ale ja taky preferuji usinat vedle nekoho nez sama. V noci mam nocni mury a i v tolikati letech se probudim v noci s tisnivym pocitem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
14.8.20 22:55
@Sabi6 píše:
Dobrý den,

Fusková

Neco ji je tak proto je problem. Ted Te potrebuje. Pak se to vrati do normalu neboj. Ja mam 2 panenky a krasne spi v pokoji. Obe od 2 let se osamostatnili a uz me nechcou vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama