Dítě ocucalo lihový fix

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 17:57
Dítě ocucalo lihový fix

Ahoj holky, přítel „ hlídal" syna zatímco já vařila večeři a syn ocucal lihový fix a já šílým… Mám to řešit? Jet na pohotovost nebo to nechat být?

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5151 příspěvků 2 inzeráty 25.05.19 17:59

:mrgreen: :mrgreen: neres ;)

Nora2
Kecalka 230 příspěvků 25.05.19 18:04

Můžete zkusit toxikologicky linku. Připravte si rodné číslo a popište jim přesně jaká to byla fixa. Pořadí Vám případně co dělat, co hlídat atd. Budete mít klid.
224 91 92 93

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 25.05.19 18:12

Já mám děti 2. Ta mladší 21měsíční se od mala „krmí“ voskovkama, okusuje pastelky (ty tuhy) a vytahuje z fix tuhy, věčně barevná huba :zed:
Už je to o dost lepší, fixama se už nekrmí, ale pastelky okusuje furt :roll: Žije, nejdřív jsem z toho byla na nervy, bylo to skoro denně, pak jsem přestala dceři fixy kupovat, nebyla schopná si je uklízet.

Jinak ta toxikologie je fajn, jednou jsem tam volala, když jsem našla vytažené z wc ty kuličky a nevěděla jsem, co s nima dělala :roll:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 25.05.19 18:23

No chápu, že se to stane jednou, ale to co popisuješ ty @lucynka25 mi už nepřijde moc normální… ale taky mám jednu takovou známou, která dvakrát byla s děckem v nemocnici, protože mu dvakrát nechala rozkousat kapsli na praní :zed:

jinak autorko zavolej na tu linku, jak ti radí

Uživatel je onlinefera21
Kecalka 266 příspěvků 25.05.19 19:03

Já kdysi dostal od někoho jako malej krásný fixy z 50. let, nedivil bych se, kdyby byly ještě anylýnový. Bohužel nepsaly, ale já přišel na to, že když to namočím pod vodou, tak chvíli malujou úplně normálně. Po pár minutách mě ale vždycky přestalo bavit to chodit namáčet, tak jsem to močil slinama. Hubu fialovou jak po vesnické tancovačce, naši zuřili, ale já si stejně jel furt to svoje. Nikdy se mi nic nestalo :D. Ale už bych to nezkoušel.

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 25.05.19 20:18

@Kaileee je to tezky uhlidat, kdyz mam starsi dite..a ta prtava to dela naschvál, jeste na me koukala, smala se a sup uz to kousala :roll: mohla jsem to rikat obema, placat prez rucicku a jedine zabralo prestat kupovat fixy a voskovky.
Maji jen pastelky.
Kdyz je u babicky, taky kolikrat prijde z barevnou pusou, ja nevim jestli ji to chutna..uz je dost velká na takovy veci :nevim:
Jinak samozrejme cistice, leky a spol jsou nedostupne ani jedne. Krome kulicek do wc, mala na wc nesmi a ta vesti to uz vi..

Váš příspěvek
Reklama