Dítě protočilo oči v sloup

Anonymní
21.12.18 19:23

Dite protocilo oci v sloup

Ahoj, dnes mi syn-1 rok protocil oci v sloup…hodne oko nahore…sedel v kocare..mel i zaklinenou hlavu, protoze byl v polosedu..Ale prisuzuji to tomu, ze koukal.na kamaradku, co stala za kocarem nebo na tu cepici..kterou jsem.mu prave nasazovala a upravovala…Byl jinak. normalni..ale videla jsem to prvne..Kdyby to udelal normalne,tak.bych se desila vic..Je mozne, ze chtel koukat na kamaradku.nebo sledoval tu cepici? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5745
21.12.18 19:38

Pokud by se to opakovalo, je urychlená návštěva lékaře na místě. Kamarádky syn takto skončil v nemocnici kvůli vyloučení epilepsie. Měl později takových epizod víc. Bral léky asi rok a půl. Pak mu je vysadili..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 19:51

@alisekR no prave to me napadlo..ale udelal to prvne a prisuzuji to spis te cepici ci kamaradce…no snad uz to neudela..

• Nahlásit
  • Citovat
461
21.12.18 19:52

Určitě bych hlídala jestli se to nebude opakovat. Když ano okamžitě bych šla k doktorovi..Dcera tak skončila v nemocnici na podezření epilepsie (v té době neměla ani rok) dělali ji tam různé vyšetření ale naštěstí se tam nic nepotvrdilo.. i teď ještě chodí na kontroly a eeg pro jistotu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 20:18
@G.a.b.c.a20 píše:
Určitě bych hlídala jestli se to nebude opakovat. Když ano okamžitě bych šla k doktorovi..Dcera tak skončila v nemocnici na podezření epilepsie (v té době neměla ani rok) dělali ji tam různé vyšetření ale naštěstí se tam nic nepotvrdilo.. i teď ještě chodí na kontroly a eeg pro jistotu..

A dcera to delala casto a jen tak?Prave me to vydesilo..ale nasazovala jsem.mu cepici a delala tam rantl,protoze mu padala do oci..tak si mylsim,ze chtel videt,co tam delam…pak asi za 10 min usnul.

• Nahlásit
  • Citovat
15535
21.12.18 20:43

Dítě podle mne neprotoci oči jen proto, ze mu davas neco na hlavu. Si to zkus sama na sobě - je to nepříjemné. Při dalším pozorování něčeho zvláštního bych šla určitě k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
21.12.18 20:45

No mi to tedy normalní nepřijde-určite bych se na to co nejdřiv poptala u lekaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 21:24

Ja nevim,jeslti to.bylo v sloup..proste jakkby silhal a mel to barevne..nahore..ale vodet bylo..proste jak kdyz koukate nahoru..ne ze by oci nebyly vubec videt..Byla videt podstatna cast,ale spis me to vydesilo..budu to sledovat..snad uz se to opakovat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
461
22.12.18 09:25
@Anonymní píše:
A dcera to delala casto a jen tak?Prave me to vydesilo..ale nasazovala jsem.mu cepici a delala tam rantl,protoze mu padala do oci..tak si mylsim,ze chtel videt,co tam delam…pak asi za 10 min usnul.

Dělala to jen zřídka ale jednou když se chtěla otočit z bříska na záda zůstala bezhybně ležet a vůbec nereagovala. My ji hned zvedli a po par vteřinách byla v pohodě jakoby se nic nestalo..bylo to fakt strašné a uz bych to nechtěla zažít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama