Dítě se v noci pořád hemži

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
773
2.5.22 06:06

Dite se v noci porad hemzi

Dobre rano 😴

Jak nazev napovida, to nase dite, batole, skoro 2 roky, se v noci porad hemzi. Ma postylku prirazenou k nasi. Pred cca 1,5 mesicem jsem uz uplne odstavila, predtim se hemzil kvuli kojeni a ja uz takrka vubec nespala. Po ostavu par noci spal skoro v kuse (a ja taky), a pak se to zacalo zase zhorsovat, az do dneska, kdy jsem zase uz skoro nespala. Nestiham mezi tim okopavanim proste usinat. Krome toho, ze se ke me schovava ppd perinu me i vola.
K tomu si prechazi od jednoho denniho spanku k zadnemu, takze vecer jde spat obcas v osm, sedm a taky umi vytuhnout ve ctyri, v pet, v sest, ale pak ma hlad, zizen a tak…vecer usnul pred sestou a chtel vstavat od ctyr, ani napiti moc nepomohlo a kdyz si konecne v pet zase lehl, vstal nastvane muz, ze jde dolu a dite bylo opet vzhuru. Uz mi bouchly saze pak :,(

Mate nekdo zkusenosti s hemzilem nocnim? Preslo to nekdy?

Dite je kontaktni a asi nemam na to k nemu chodit xkrat na za noc do pokojicku a nespat jeste vic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2653
2.5.22 06:34

Já bych ten pokojíček zkusila. Když mě starší syn necítil v dosahu, spal mnohem klidněji, jinak se budil neustále. Dala jsem ho tedy cca v roce a půl do pokoje vedle ložnice s otevřenými dveřmi (byly to dva pokoje vedle sebe propojené dveřmi) a rázem se budil jen třeba jednou, dvakrát za noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
2.5.22 06:37

Já jsem šílela takhle z dcery, ale bylo to kolem jednoho roku. Pořád sebou mlela, kopala, nedalo se spát. Ale ona potřebovala prostor. Pomohlo ji dát k sobě do pokojíku na velkou matraci, od té doby spí celou noc. Předtím jí budilo, jak se bouchala o tu malou postýlku nebo o nás. Já jsem s ní v tom pokojíku spala měsíc na vedlejší matraci, kdyby něco, od druhého porodu tam spí manžel. Mrví se dál, točí se ve spánku jak hodinové ručičky, občas se svalí z té matrace dolů a spí na koberci a u toho cestuje po pokoji :oops:, ale spí :lol: :srdce:. Teď jí je 16m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
2.5.22 06:48

My to měli stejně, no syn má teď rok a deset měsíců, před měsícem šel do pokoje, zlepšilo se to. Chodí nám spát o půl desáté, ale je to tím, že nám usíná v půl třetí a vstává třeba v pět. Večer mu dám po osmé mléko z lahvičky ještě jako druhou večeři. Když usne dřív, tak ho vypije v polospanku a prospi to do pěti. Tam mu dám ráno druhou lahev a spí do půl sedmý.
Pak je to drak 😀 ale měsíc zpátky jsme ještě vstával s ním třeba třikrát, čtyřikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1346
2.5.22 06:53

Do sveho pokoje, deku dat na sirku a zastrcit rohy pod matraci, zvolit si rezim a na nem trvat - at spi klidne jen 1× denne ale od 20h, zadna 18h a pak ve 4h rano skakat mame po hlave… hodne sil hlavne tobe at se k tomu odhodlas :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
2.5.22 06:54

Ten samostatnej pokojík je asi jediné řešení. A věř, že když si zvykne tam být sám, přestane tě vyžadovat. Bude také spát klidněji.
Synovi je 4,5 a v noci se mrcasí pořád. Jenže je mi to už jedno, když je v pokojíku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
2.5.22 07:10

@JezinkaBezinka my jsme naše dvojčata dali do svého pokoje v půl roce. Nevešli se už do jedné postýlky a nám se do ložnice nevešly postýlky dvě ;). Jsou noci, kdy spí v kuse au do šeszi /sedmi do rána. Ale většinu noci se taky pořád hemží. Lezou, sedí, naráží do všeho, co jim prijd do cesty, povídají, škrabkou zeď, atd. A to se pak opravdu nevyspim :mrgreen: ale čím víc je pr s den utaham tím lépe spí. Přes den spí 12:00-14:00.. pak v noci 19:30-6:30. Ale u nás je tedy úplně jedno jestli je dáme spát později nebo ne. I když usnou v devět, tak vstávají stejně :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73771
2.5.22 07:43

Ja bych nejak upravila to vecerni chozeni do postele a sjednotila casy. Kdyz usne v 6, tak bych pak jeste probudila, at nevstava ve 4 (moje smrt).

No a nas ma 2,5 a ted se prestal v noci hybat a polohu nemeni, jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73771
2.5.22 07:44

@JezinkaBezinka a spi teda v postylce? Nechapu, jak vas muze teda v noci okopavat a lezt pod perinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
2.5.22 07:50

Dcera se v noci mele furt, usne ve svem pokoji a v noci za nama chodi, to se tam pak ruzne pretaci, kope stoucha, bere mi perinu, nemyslim si, ze se to nejak brzy zlepsi, spis jsem si na to zvykla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20258
2.5.22 08:20

@JezinkaBezinka moje dcera je takova, proto jsem ji na 6m vystehovala do vlastniho pokoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
2.5.22 09:55

Syn má 2,5 roku, mají s bráchou svůj pokoj, ale stejně mě furt volá, nebo s řevem přijde k nám, vezmu ho teda k sobě do postele nebo naopak chce, abych šla já za nimi do pokoje, ale taky ten spánek stojí za prd, mele sebou, kope do mě, furt se na mě tlačí, dokáže se v noci i vztekat a brečet..a to kluci mají režim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
2.5.22 12:06

Diky za vsechny prispevky :) Syn rezim mel a zaroven chodil spat, kdyz byl unaveny, vecer ma ritualy. Jsme co nejvice venku, 2× tydne sokol, je vyradeny. Asi budeme muset zkusit spani v pokojicku, ikdyz me to mrzi, ja mam to spolecny spani moc libi, kdybychom se jen u toho i trosku vyspali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
2.5.22 12:07

@blumen Ma postylku prirazenou k nasi posteli, bez bocnice jako prodlouzeni letiste. Bylo to super skrz kojeni a taky bylo dost mista pro vsechny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
2.5.22 12:09

@blumen Ono to neni chozeni do postele. On proste driv nejde uspat, na spani rika ne ne a pak vytuhne treba u jidla, v zidlicce, na gauci…to se ted stalo 3×. Jinak chodi spat do 20. hodin, pokud nekde nevytuhne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat