Dítě si stoupá v postýlce a padá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cekragastro
Kecalka 229 příspěvků 05.01.19 21:15
Dítě si stoupá v postýlce a padá

Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s tím když si dítě v postýlce stoupá, ale neumí ještě slézt dolů a padá? Malá nám to začala dělat a nevíme, jak to vyřešit, aby si ještě něco neudělala když spadne. Když ji položíme, tak strašně řve. Díky za rady.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 05.01.19 21:17

Co by si mělo dítě udělat? Neboj. Dělají to všechny děti ;). Ono přijde na to, co a jak.

stinga
Závislačka 4841 příspěvků 5 inzerátů 05.01.19 21:18

@cekragastro normální vývoj, naše to dělala taky, zkouší prostě, co dokážou

ElisC
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 110 inzerátů 05.01.19 21:21

@cekragastro dcera dělala to samé. Stoupla si v 6 měsících. Jak se dostat dolů pochopila celkem rychle. Nijak jsem ji nechytala.

Uživatel je onlineiva077
Stálice 53 příspěvků 05.01.19 21:22

Nic se ji nestane, neboj. Je to normalni obdobi vyvoje, za par dni se nauci slezt zpatky. Trva to kratce.

cekragastro
Kecalka 229 příspěvků 05.01.19 21:24

Jen dneska uz asi 4× spadla a prastila se do hlavy. Chapu, ze se trochu otlouct musi kazde dite, ale aby mi porad padala a mlatila se do hlavy, tak na to asi nejsem pripravena :roll:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 5 inzerátů 05.01.19 21:25

Taky jsme se bala,aby si mala neco neudelala,ale jak pisou holky,tak je to proste normalni vyvoj ;) a dite ani chytat nemas,mas ho nechat,jinak neprijde na to,jak ma padat apod :lol: mala treba zacala brzy chodit,ale pri padech neumela dat ruce pred sebe,takze proste spadla a nejednou se bouchla do hlavy,ale jak jsem ji nechala a nechytala,tak se rychle naucila davat pred sebe ty ruce a dneska uz padat umi 8)

Uživatel je onlineiva077
Stálice 53 příspěvků 05.01.19 21:28

@cekragastro tak to jeste tyden vydrz. Dyl to trvat nebude, rychle se to nauci.

ElisC
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 110 inzerátů 05.01.19 21:29

@cekragastro pokud se těch pádů opravdu bojíš, přehoď ji přes postýlku deku, trochu to ten náraz utlumí.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 05.01.19 21:30

Neboj jí to za chvíli dojde…4× za den :lol: tak to je pohodička děcka byli schopne sebou švihnout 4× do minuty trvalo to asi 3 dny než pochopili že musí pomalu.

cekragastro
Kecalka 229 příspěvků 05.01.19 21:30

@iva077
Budu doufat, ze je pravda, ze deti jsou gumovy a ze na to co nejdriv sama prijde. :lol: Jinak me asi trefi. :zed:

cekragastro
Kecalka 229 příspěvků 05.01.19 21:32

@Ennny
Ne, 4× za par minut. Pak uz jsem se bala a kdyz si stoupla, tak jsem ji polozila :zed:

Ennny
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 05.01.19 21:35

@cekragastro neboj oni jsou většinou fakt gumoví ,dej jí do postýlky mantinel nebo deku ať se tak nestresujes a výdrž pár dní ,oni stejně tak jak jsou gumoví tak stejně tak nejsou blbí.

cekragastro
Kecalka 229 příspěvků 05.01.19 21:38

@Ennny
Asi se budu muset obrnit trpelivosti. Vedela jsem, ze to prijde, ale asi na to nejsem jeste pripravena. Ale celkem jste me tady uklidnili :)

ElisC
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 110 inzerátů 05.01.19 21:41
@Ennny píše:
@cekragastro neboj oni jsou většinou fakt gumoví ,dej jí do postýlky mantinel nebo deku ať se tak nestresujes a výdrž pár dní ,oni stejně tak jak jsou gumoví tak stejně tak nejsou blbí.

Můj syn je v tomhle směru výjimka, která potvrzuje pravidlo. Že se má při pádu chránit rukama pochopil asi ve 3 letech. Už jsem ho chtěla omotat molitanem. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >