Dítě, stěhování, neprispívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katrin198
Povídálka 14 příspěvků 23.04.19 15:30
Dítě, stěhování, neprispívání

Ahoj holky, jsem tu nová a moc ráda bych znala váš názor. S přítelem jsme spolu 3 roky a mame ročního syna to je vše v pořádku, jedná se o to, že přítel rekonstuje domeček( zatím bydlíme v nájmu) který platím já z mateřské a přispívají mi rodiče, protože ze 7.tis to fakt nejde, zároveň kupuju i věci pro malého atak. Moji rodiče zároveň nám půjčili i nějaké peníze ( na to je i smlouva na přítele, kdybychom se rozešli, páč ten domecek on zdědil) štve mě, že mi přijde, že nemá moc moje rodiče rád, ne ze by byl zlý, ale takova ta otravenost jde na něm videt. Hlavní problém, že je náladový i na mě, občas fakt protivný, chápu, že toho má hodně práce, rekonstrukci fakt velká, porad jen domek a mně nedává ani korunu, k tomu vše mě ani sex už s ním nebaví :nevim: je mi to hrozně líto, co si prosím o tom myslite? Diky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 7342 příspěvků 23.04.19 15:34

No já na to, že je to vyžírka. Rekonstruuje si svůj barák, ty ho v podstatě dotuješ, aby měl co jíst a kde zatím bydlet, jinak by na to neměl.

vonajebohyne2
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 23.04.19 15:36

@Katrin198 Myslim si, ze je krapet vycuranek. Protoze az se rozejdete, jemu zustane zrekonstruovany barak a tvoje penize (vcetne pravidelnych prispevku od vasich) se proji a probydli.

ivculka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 23.04.19 15:37

A kolik přítel vydelává? Trochu vyčůrànek :think:

Katrin198
Povídálka 14 příspěvků 23.04.19 15:39

Jako porad říká, že je to pro nás, a pořád máme toho syna, kterýho oba nadevše milujeme

Monchichik
Echt Kelišová 8639 příspěvků 23.04.19 15:39

Vše je v pořádku? A co je v pořádku, prosím tě? Ty platíš nájem, přispívají ti rodiče, no to by mě jako dceru hanba fackovala a jako rodič bych ti fakt nepřispívala, on si dělá na svém baráku a tobě nedává ani korunu? A kdo platí jídlo?

vonajebohyne2
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 23.04.19 15:40
@Katrin198 píše:
Jako porad říká, že je to pro nás, a pořád máme toho syna, kterýho oba nadevše milujeme

Coz o to, uzivat to asi budete spolecne, ale porad jde o to, ze on sve penize investuje vyhradne do zhodnoceni sveho majetku a ty sve za veci denni potreby a najem.

Markéta80
Hvězda diskuse 44536 příspěvků 23.04.19 15:40

@Katrin198 proč to vše platíš? Vrátila bych se raději domů a ta půjčka byla pěkná blbost :? Rekonstrukce bude trvat kdo ví jak dlouho a to vymyslel kdo že to vše budeš financovat ty?

jkra
Nadpozemská drbna 28302 příspěvků 23.04.19 15:40

Je pulka domu Tva?

Monchichik
Echt Kelišová 8639 příspěvků 23.04.19 15:44

@jkra to je provokace, viď? :mrgreen:

Katrin198
Povídálka 14 příspěvků 23.04.19 15:47

Žijeme v garsonce, tady to fakt na dlouho nejde s dítětem, konec tohoto roku bychom se měli stěhovat, jako toho já se zase nebojím, že by se na mě vykašlal, ale je to všechno prostě těžký, najednou nevím, jestli chci jakoby z bytu do domku, já vím, to už je můj problem :(

Sany80s
Kelišová 7342 příspěvků 23.04.19 15:48
@Katrin198 píše:
Řeči, které ho stojí trošku energie.
Hele já jsem taky podědila nějaký majetek, potřeboval opravu. A protože mám manžela a ty opravy šly ze společných peněz a nakonec jsme se na tom i docela nadřeli oba i s dětmi, tak jsem na něj okamžitě část napsala.
Nikdy to po mě nechtěl, ale hanba by mě fackovala, kdybych to nějak neřešila, aby neměl svůj podíl.
Vzhledme k tomu, že investice byla vzhledem k hodnotě velká, tak jsem přepsala část majetku. Kdyby šlo o menší částku, řešili bychom to smlouvou.
A to jsme manželé a on by se těch peněz tak jako tak domohl, protože šly prokazatelně ze sjm(když jsme se brali, neměli jsme nic).
Ale bylo by to o dokazování a heldání faktur a přepočítávání na korunu. A takhle se já v manžeství chovat nechci.
A co se partnerství týká, mám stejný názor. Jen zákon se na to dívá trošku jinak, on si zrekonstruuje dům, zadarmo mezitím bydlí a jí a kdyby jste se rozešli, tak on má dům a ty si můžeš vzpomínat na to jídlo, co jste projedli.
Markéta80
Hvězda diskuse 44536 příspěvků 23.04.19 15:49

@Katrin198 blbě je že vše platíš ty :jazyk: To normální není a bude to na konci roku k nastěhování? A tam po Tobě bude chtít kolik :lol:

vonajebohyne2
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 23.04.19 15:50

Tak ja bych zase take hned majetek neprepisovala, ale rozhodne bych resila fakt, ze dotuji neco, kde mi nepatri ani ta klika u dveri. Tohle je urcita vyhoda manzelstvi, sice by i tak byl dum mimo SJM, ale zhodnoceni by se v pripade rozvodu posuzovalo a mela bys narok, aby te vyplatil.

free333
Nadpozemská drbna 25048 příspěvků 23.04.19 15:54
@Katrin198 píše:
Ahoj holky, jsem tu nová a moc ráda bych znala váš názor. S přítelem jsme spolu 3 roky a mame ročního syna to je vše v pořádku, jedná se o to, že přítel rekonstuje domeček( zatím bydlíme v nájmu) který platím já z mateřské a přispívají mi rodiče, protože ze 7.tis to fakt nejde, zároveň kupuju i věci pro malého atak. Moji rodiče zároveň nám půjčili i nějaké peníze ( na to je i smlouva na přítele, kdybychom se rozešli, páč ten domecek on zdědil) štve mě, že mi přijde, že nemá moc moje rodiče rád, ne ze by byl zlý, ale takova ta otravenost jde na něm videt. Hlavní problém, že je náladový i na mě, občas fakt protivný, chápu, že toho má hodně práce, rekonstrukci fakt velká, porad jen domek a mně nedává ani korunu, k tomu vše mě ani sex už s ním nebaví :nevim: je mi to hrozně líto, co si prosím o tom myslite? Diky

Myslím si o tom to, že bych si už dávala peníze bokem, až Tě to přestane bavit ho dotovat, abys měla na odchod do pronájmu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama